Техніка
Головне:
Інтерв'ю

Для надійного ремонту

Бьорно Ланге
директор з експорту GRANIT PARTS
Поділитись:
Для надійного ремонту

Від якості запчастин і швидкості їх отримання залежить ефективність роботи будь-якої аграрної компанії.

Одним із найбільших у Європі постачальників запасних частин до сільгосптехніки є компанія GRANIT PARTS, що входить до групи FRICKE. 

Ми поспілкувалися з директором з експорту GRANIT PARTS паном Бьорном Ланге, який відповів на запитання й розповів про переваги, які можуть отримати аграрії, співпрацюючи з GRANIT PARTS. 

Пане Бьорне, ми знаємо, що ваша компанія продає запчастини для сільгосптехніки. Розкажіть про її діяльність детальніше. 

— GRANIT PARTS — це компанія, що спеціалізується на запчастинах для сільгосптехніки. Вона входить до групи FRICKE, головний офіс якої розташовано в німецькому місті Хеєслінгені. GRANIT PARTS ще мало відома в Україні, але я не стану приховувати, що на сьогодні ми є лідером на європейському ринку запчастин для сільгосптехніки західних виробників. Окрім сільськогосподарського сектору компанія GRANIT PARTS вже 25 років продає запчастини для садівництва та лісового господарства, будівельної техніки, вилкових навантажувачів і гідросистем. 

Асортимент продуктів у нашому інтернетмагазині становить з більш ніж дванадцяти мільйонів найменувань. На центральному складі завжди в наявності щонайменше 230 тис. різних товарів. Після розширення логістичного центру до площі 90 тис. метрів квадратних, яке наразі відбувається, ми зможемо зберігати ще більше запчастин. 

Запчастини GRANIT PARTS

Однією з наших найголовніших переваг є доступність і швидка доставка. В будь-яку точку Європи товар потрапляє протягом одного-трьох робочих днів. Це означає, що навіть дилери з малими складськими запасами завжди вчасно отримують свої замовлення. 

Окрім численних брендів компанія пропонує запчастини під власною торговою маркою GRANIT PARTS — це високоякісні аналоги за привабливими цінами. Як і всі наші продукти, вони підлягають ретельному контролю, щоб клієнти отримували тільки перевірену продукцію преміум якості. Саме тому компанія на сьогодні є одним із лідерів ринку запчастин у Європі. 

Що саме мається на увазі під «продукцією преміум якості?» Продукцію яких брендів ви пропонуєте? 

— У нашому інтернет-магазині GRANIT дилери мають доступ до запчастин усіх сучасних брендів у галузі сільськогосподарського машинобудування: Stabilus, BorgWarner, Walterscheid, Dana Spicer, ZF, Kolbenschmidt, Fleetguard, Schumacher і багатьох інших. 

Якість усіх продуктів, які ми продаємо, особливо важлива для нас. Ми завжди висуваємо найвищі вимоги до наших продуктів, працівників і постачальників. Постійний контроль якості виконується не лише власним підрозділом, а й зовнішніми інститутами тестування. Також відбувається ретельний відбір продуктів і постачальників, що гарантує високу якість продукції. А з нашою власною маркою GRANIT PARTS ми також пропонуємо запчастини в оригінальній якості за хорошою ціною, які відповідають найвищим стандартам.  

На українському ринку представлено багато дилерів, які пропонують запасні частини для аграрного сектору. На вашу думку, що є вирішальним аргументом на користь GRANIT PARTS? 

— Після завершення гарантійних строків виробників попит на запчастини з оригінальною якістю зростає як серед фермерів, так і серед дилерів. З GRANIT PARTS дилери з усього світу отримують доступ до широкого, незалежного від брендів асортименту запчастин з одного джерела, яке адаптоване під користувача кожної країни. Це означає, що будь-хто може зайти на наш сайт і легко знайти потрібну деталь. Ураховуючи, що кожна запчастина проходить кілька рівнів тестування, покупець може бути впевнений у якості й надійності. В разі рекламацій запасні частини можуть бути легко замінені в рамках власної річної гарантії. 

Ми працюємо із CLAAS у рамках програми по сільськогосподарських запчастинах CLAAS Farm Parts, а також із CNH Industrial (Case, NewHolland) — другим за розміром у світі виробником сільськогосподарської техніки. 

GRANIT PARTS працює на сільськогосподарському ринку Європи вже двадцять п’ять років. Як змінився цей ринок за цей час і який досвід ви можете передати українським клієнтам? 

— Багато змін відбулось у світі за цей час. У минулому запасні частини потрібно було довго шукати в паперових каталогах. Тепер ви можете легко знайти їх онлайн у будьякий момент часу і в будь-якому місці. Не зрозумійте мене неправильно: друковані каталоги все ще важливі для нас, однак нині ми отримуємо 95% замовлень через наш інтернет-магазин. А в Україні навіть доступний додаток GRANIT PARTS для мобільних пристроїв — до речі, ми є першою компанією, яка провадить «мобільні» продажі запчастин. 

За роки роботи ми значно розширили свою мережу, і дилери тепер можуть отримати доступ до наших великих складських потужностей. Це означає, що вони можуть інвестувати в корисніші об’єкти, а не в складські будівлі. Щодо саме українських дилерів, то для них перевагою є можливість бути конкурентоспроможними завдяки коротким строкам доставки. 

Однією з найбільших змін останніх десятиліть стала механізація сільського господарства по всьому світу. Завдяки технічному прогресу робота фермерів стає ефективнішою, простішою і безпечнішою.  Сільськогосподарська техніка стає дедалі складнішою, разом із тим ускладнюється робота дилерів і сервісних центрів. Тому по всій Європі наша компанія надає консультації щодо вибору запчастин через гарячу лінію або за допомогою інтернет-магазину GRANIT. Несправна техніка має бути відремонтована якомога швидше, особливо під час збирання врожаю. 

Які нові IT-технології для сільського господарства вже доступні в GRANIT? 

— На сьогодні в Україні ми пропонуємо багато сучасних продуктів, що здатні полегшити працю аграріїв і зробити її ефективнішою. Наприклад, у нашому асортименті є бездротові камери, програмне й апаратне забезпечення для автоматичних систем керування, інтелектуальні системи керування штучним зрошенням. І це тільки кілька прикладів застосування нашого широкого спектра ІТ-технологій. Ми пропонуємо малі та великі рішення, тому кожен клієнт знайде щось для себе. 

Які плани GRANIT PARTS для українського ринку та де клієнти можуть придбати вашу продукцію в Україні? 

— GRANIT PARTS працює в Україні два роки. Більшість українських дилерів запчастин для імпортної сільськогосподарської техніки вже співпрацюють із нами. Вони тісно контактують із фермерами й агрохолдингами на українському ринку та знають їх потреби. Ми вважаємо, що ці партнерські відносини дуже вагомі для нас, і ми розвиватимемо їх у довгостроковій перспективі. 

Владислав Олійник

журнал The Ukrainian Farmer, березень 2020 року

Усі авторські права на інформацію розміщену у журналі The Ukrainian Farmer та інтернетсторінці журналу за адресою https://agrotimes.ua/ належать виключно видавничому дому «АГП Медіа» та авторам публікацій, згідно Закону УкраїниПро авторське право та суміжні права”.
Використання
інформації дозволяється тільки після отримання письмової згоди від видавничого дому «АГП Медіа».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ