Інтерв'ю

Від якості запчастин і швидкості їх отримання залежить ефективність роботи будь-якої аграрної компанії

Для надійного ремонту

Бьорно Ланге
директор з експорту GRANIT PARTS
Для надійного ремонту

Від якості запчастин і швидкості їх отримання залежить ефективність роботи будь-якої аграрної компанії.

Одним із найбільших у Європі постачальників запасних частин до сільгосптехніки є компанія GRANIT PARTS, що входить до групи FRICKE. 

Ми поспілкувалися з директором з експорту GRANIT PARTS паном Бьорном Ланге, який відповів на запитання й розповів про переваги, які можуть отримати аграрії, співпрацюючи з GRANIT PARTS. 

Пане Бьорне, ми знаємо, що ваша компанія продає запчастини для сільгосптехніки. Розкажіть про її діяльність детальніше. 

— GRANIT PARTS — це компанія, що спеціалізується на запчастинах для сільгосптехніки. Вона входить до групи FRICKE, головний офіс якої розташовано в німецькому місті Хеєслінгені. GRANIT PARTS ще мало відома в Україні, але я не стану приховувати, що на сьогодні ми є лідером на європейському ринку запчастин для сільгосптехніки західних виробників. Окрім сільськогосподарського сектору компанія GRANIT PARTS вже 25 років продає запчастини для садівництва та лісового господарства, будівельної техніки, вилкових навантажувачів і гідросистем. 

Асортимент продуктів у нашому інтернетмагазині становить з більш ніж дванадцяти мільйонів найменувань. На центральному складі завжди в наявності щонайменше 230 тис. різних товарів. Після розширення логістичного центру до площі 90 тис. метрів квадратних, яке наразі відбувається, ми зможемо зберігати ще більше запчастин. 

Запчастини GRANIT PARTS

Однією з наших найголовніших переваг є доступність і швидка доставка. В будь-яку точку Європи товар потрапляє протягом одного-трьох робочих днів. Це означає, що навіть дилери з малими складськими запасами завжди вчасно отримують свої замовлення. 

Окрім численних брендів компанія пропонує запчастини під власною торговою маркою GRANIT PARTS — це високоякісні аналоги за привабливими цінами. Як і всі наші продукти, вони підлягають ретельному контролю, щоб клієнти отримували тільки перевірену продукцію преміум якості. Саме тому компанія на сьогодні є одним із лідерів ринку запчастин у Європі. 

Що саме мається на увазі під «продукцією преміум якості?» Продукцію яких брендів ви пропонуєте? 

— У нашому інтернет-магазині GRANIT дилери мають доступ до запчастин усіх сучасних брендів у галузі сільськогосподарського машинобудування: Stabilus, BorgWarner, Walterscheid, Dana Spicer, ZF, Kolbenschmidt, Fleetguard, Schumacher і багатьох інших. 

Якість усіх продуктів, які ми продаємо, особливо важлива для нас. Ми завжди висуваємо найвищі вимоги до наших продуктів, працівників і постачальників. Постійний контроль якості виконується не лише власним підрозділом, а й зовнішніми інститутами тестування. Також відбувається ретельний відбір продуктів і постачальників, що гарантує високу якість продукції. А з нашою власною маркою GRANIT PARTS ми також пропонуємо запчастини в оригінальній якості за хорошою ціною, які відповідають найвищим стандартам.  

На українському ринку представлено багато дилерів, які пропонують запасні частини для аграрного сектору. На вашу думку, що є вирішальним аргументом на користь GRANIT PARTS? 

— Після завершення гарантійних строків виробників попит на запчастини з оригінальною якістю зростає як серед фермерів, так і серед дилерів. З GRANIT PARTS дилери з усього світу отримують доступ до широкого, незалежного від брендів асортименту запчастин з одного джерела, яке адаптоване під користувача кожної країни. Це означає, що будь-хто може зайти на наш сайт і легко знайти потрібну деталь. Ураховуючи, що кожна запчастина проходить кілька рівнів тестування, покупець може бути впевнений у якості й надійності. В разі рекламацій запасні частини можуть бути легко замінені в рамках власної річної гарантії. 

Ми працюємо із CLAAS у рамках програми по сільськогосподарських запчастинах CLAAS Farm Parts, а також із CNH Industrial (Case, NewHolland) — другим за розміром у світі виробником сільськогосподарської техніки. 

GRANIT PARTS працює на сільськогосподарському ринку Європи вже двадцять п’ять років. Як змінився цей ринок за цей час і який досвід ви можете передати українським клієнтам? 

— Багато змін відбулось у світі за цей час. У минулому запасні частини потрібно було довго шукати в паперових каталогах. Тепер ви можете легко знайти їх онлайн у будьякий момент часу і в будь-якому місці. Не зрозумійте мене неправильно: друковані каталоги все ще важливі для нас, однак нині ми отримуємо 95% замовлень через наш інтернет-магазин. А в Україні навіть доступний додаток GRANIT PARTS для мобільних пристроїв — до речі, ми є першою компанією, яка провадить «мобільні» продажі запчастин. 

За роки роботи ми значно розширили свою мережу, і дилери тепер можуть отримати доступ до наших великих складських потужностей. Це означає, що вони можуть інвестувати в корисніші об’єкти, а не в складські будівлі. Щодо саме українських дилерів, то для них перевагою є можливість бути конкурентоспроможними завдяки коротким строкам доставки. 

Однією з найбільших змін останніх десятиліть стала механізація сільського господарства по всьому світу. Завдяки технічному прогресу робота фермерів стає ефективнішою, простішою і безпечнішою.  Сільськогосподарська техніка стає дедалі складнішою, разом із тим ускладнюється робота дилерів і сервісних центрів. Тому по всій Європі наша компанія надає консультації щодо вибору запчастин через гарячу лінію або за допомогою інтернет-магазину GRANIT. Несправна техніка має бути відремонтована якомога швидше, особливо під час збирання врожаю. 

Які нові IT-технології для сільського господарства вже доступні в GRANIT? 

— На сьогодні в Україні ми пропонуємо багато сучасних продуктів, що здатні полегшити працю аграріїв і зробити її ефективнішою. Наприклад, у нашому асортименті є бездротові камери, програмне й апаратне забезпечення для автоматичних систем керування, інтелектуальні системи керування штучним зрошенням. І це тільки кілька прикладів застосування нашого широкого спектра ІТ-технологій. Ми пропонуємо малі та великі рішення, тому кожен клієнт знайде щось для себе. 

Які плани GRANIT PARTS для українського ринку та де клієнти можуть придбати вашу продукцію в Україні? 

— GRANIT PARTS працює в Україні два роки. Більшість українських дилерів запчастин для імпортної сільськогосподарської техніки вже співпрацюють із нами. Вони тісно контактують із фермерами й агрохолдингами на українському ринку та знають їх потреби. Ми вважаємо, що ці партнерські відносини дуже вагомі для нас, і ми розвиватимемо їх у довгостроковій перспективі. 

Владислав Олійник

журнал The Ukrainian Farmer, березень 2020 року

Усі авторські права на інформацію розміщену у журналі The Ukrainian Farmer та інтернетсторінці журналу за адресою https://agrotimes.ua/ належать виключно видавничому дому «АГП Медіа» та авторам публікацій, згідно Закону УкраїниПро авторське право та суміжні права”.
Використання
інформації дозволяється тільки після отримання письмової згоди від видавничого дому «АГП Медіа».