Відкриття сервісного центру компанії "Агрістар", с.Кочеток, Харківська обл., червень 2016

Поділитись:

30 червня 2016 року в селі Кочеток під Чугуєвом, Харківської області, відкрито сервісний центр компанії «Агрістар».

«Агрістар» є наймолодшим дилером John Deere в Україні, проте активність компанії в регіоні просто вражає. За півроку було відкрито дуже потужний базовий сервісний центр, який закриватиме потреби в ремонті й обслуговуванні техніки John Deere в Харківській області. Наразі ведуться роботи з придбання земельних ділянок уздовж головних транспортних артерій, на яких будуть збудовані сучасні сервісні центри за всіма вимогами компанії John Deere. Компанія «Агрістар» планує збудувати три таких центри — у Харківський, Полтавській і Черкаській (2 в полтавській і 1 у Харківській) областях. Однак нині все навантаження буде спрямовано на сервісний центр у Чугуєві. Про це детальніше розповів директор ТОВ «Агрістар» Олег Слободяник.

«Сервісний центр хоч і має статус тимчасового, проте його можливостей більш ніж достатньо. Із 1600 м² критих приміщень під майстернею приблизно 1200 м², що дає змогу одночасно ремонтувати до восьми одиниць техніки. Хочу додати, що цей сервісний центр може виконувати роботи будь-якого рівня складності. Тобто все, що можна відремонтувати в Україні, може бути відремонтовано в Чугуєві. Це стало можливим завдяки залученню спеціалістів, які працюють із технікою John Deere по 6–8 років. Постійно в сервісному центрі будуть присутні керівник й один сервісний інженер, а сім сервісних спеціалістів працюватимуть або на виїзді, або тут, залежно від потреби. Наш склад запчастин становить приблизно на суму 2,6 млн євро, а безпосередньо на сервісній станції запчастин на суму 350 тис. євро. До речі, цього року ми будемо проводити безкоштовні дефектування, і ті, хто купуватиме запчастини після дефектувань, отримають знижку.

Харківський регіон досить специфічний щодо використовуваної техніки взагалі й по бренду John Deere зокрема. Присутність техніки цієї марки досить велика в сегменті від 290 до 370 к. с., але найпопулярніший — 320–330 к. с. Щодо комбайнів, то тут регіон із року в рік показує різні тенденції. Наприклад, якщо торік продавалися в основному клавішні машини з класичною системою обмолоту, то цього року ми практично жодної клавішної машини не продали за винятком нової серії «Т» із комбінованою системою обмолоту. Отже, цьогоріч активно продаються виключно роторні машини. Причини полягають у сівозміні — збільшується частка технічних й олійних культур, а специфіка клавішних машин — це зернова група.

Харківська область традиційно сильна у тваринницькому сегменті, отже, ми вбачаємо добру перспективу в продажі машин, які в Україні взагалі мало продаються — це кормозбиральні комбайни. У John Deere на сьогодні у цьому сегменті є найдосконаліші рішення. Нещодавно була представлена нова машина, яка саме нині бере участь у демонстраційному турі південними регіонами України, і ми активно працюємо над її просуванням. І хоча ринок досить обмежений, він усе ж цікавий завдяки рішенням John Deere.

Також нинішнього року активно проводитимемо навчання та демонстрації по просапних сівалках, бо цей сегмент в останні роки дещо просів у John Deere. До сьогодні не було якісного рішення для сівби соняшнику, і це всім відома ситуація. Проте ці проблеми вже розв’язано, і ми набиратимемо обертів у цьому напрямі.

Сьогодні John Deere має досить вигідні пропозиції в сегменті малих тракторів потужністю 100–200 к. с. Це трактор серії 6М німецького виробництва. Його якість бездоганна, і це є основним аргументом для фермерів. Ми маємо багато прикладів, коли аграрії купують дешевшу техніку (теж відомих брендів), але через півроку-рік вони розуміють, що якість теж має неабияке значення. Ми навіть не намагаємося таких фермерів переконувати й згодні трохи почекати, коли вони самі дійдуть висновку, що якість John Deere варта уваги. У цьому сегменті ми пропонуємо машини потужністю 125, 150, 170 і 190 к. с. З осені почнуть продаватись оновлені моделі, що мають потужність на 5 к. с. більше. Серія 6М досить універсальна й може ефективно працювати як в невеликих господарствах із декількома сотнями гектарів, так і в потужних підприємствах, які мають тваринництво. Ці машини невеликих габаритів, що дозволяє їм заїжджати на ферму. Їх можна застосовувати з великим переліком причіпного знаряддя — сівалками, обприскувачами, ґрунтообробними агрегатами. Машина цікава ще й тим, що John Deere щодо ціни робить машину доступнішою. Є, звичайно, індійські моделі, а також нова хвиля китайських, але основну ставку все і роблять на німецькі трактори бездоганної якості».

 

Коментарі

Володими Пуршега, керівник відділу сервісу ТОВ «John Deere Україна»

«Стратегія John Deere в сервісі полягає в дуже швидкому реагуванні. Техніка постійно працює в полі, тож потрібно, щоб реакція на поламання (якщо вони трапляються) була практично миттєвою. Отже, відкриття першого сервісного центру нашого нового дилера компанії «Агрістар» має на меті саме скорочення часу розв’язання проблем аграріїв у цьому регіоні. Новий сервісний центр повністю закриватиме потреби Харківського регіону, а також тимчасово частину Луганської області. Тут є достатня кількість кваліфікованих сервісних інженерів і сервісних автомобілів, повністю укомплектованих усім необхідним інструментом для ремонту й обслуговування техніки. Також є сервісна майстерня з потрібним обладнанням, яка готова приймати техніку на обслуговування та ремонт.
Вимоги до дилерів у нас дуже суворі — кожен із них має стежити за достатньою кількістю сервісних спеціалістів. Вони повинні відвідувати всі навчання, які ми проводимо досить часто (практично кожного місяця). Перед початком сезону має бути закуплена достатня кількість запчастин для швидкого реагування на запити клієнтів, має бути наявним весь спецінструмент. Компанія «Агрістар» успішно справляється з поставленим завданням і за 7 місяців роботи вже має досить успішний розвиток у цьому регіоні. Більшість провідних стратегічних клієнтів працюють безпосередньо з ними, що свідчить про певну довіру та професійність людей, які тут працюють».

Микола Кириченко, директор ФГ «Кириченко»

«Наше господарство обробляє 8000 га, вирощуємо соняшник, кукурудзу й зернові (ячмінь, пшеницю). Більшість техніки в нас саме марки John Deere. Це трактори, причіпний обприскувач, культиватор, глибокорозпушувач, просапна та зернова сівалки, а також комбайн. Правда, починали ми з вітчизняної техніки, бо відразу купувати імпортні дорогі машини не було можливості. Коли ж така можливість з’явилася, ми багато їздили й дивились, як працює закордонна техніка, й дійшли висновку, що John Deere є взірцем ефективності й технологічності. На сьогодні по тракторах у нас наробіток становить близько 10 000 мотогодин, і все досі нормально працює. Так само й по комбайну — жодних проблем. Хоча, якщо казати про наших сусідів, то вони з технікою інших виробників мали досить велику кількість проблем. Їм неодноразово доводилося виконувати дорогі ремонти. Тож на інших виробників ми особливо не заглядаємось і плануємо й надалі купувати техніку John Deere. В найближчих планах придбання трактора R 8335, самохідного обприскувача та ще однієї 16-рядної сівалки.
Сьогодні ми почали співпрацю з компанією «Агрістар» по сервісу. Враховуючи, що ми тільки почали роботу, для висновків ще не час, але те, що сюди прийшов працювати наш менеджер, із яким ми знайомі багато років, сподіваємося, що все буде на вищому рівні.

 

 

agrotimes.ua

 

Поділитись: