Українські аграрії відвідали головний завод «KUHN» у Франції, лютий 2013 року

Поділитись:

Представницький десант в складі 24 українських аграріїв, що представляють інтереси 18 агрохолдингів, земельний банк яких налічує близько 2 млн. га, прибув 21-го лютого у Францію з метою відвідання головного заводу групи компаній «KUHN» та однієї з найбільших виставок сільськогосподарської техніки «SIMA».
Програма трьохденного перебування української делегації була досить насиченою.
Ознайомлення із Францією почалося з візиту на невелику за нашими мірками, але велику за європейським масштабом ферму (200 голів ВРХ). Українці своїми очами побачили, як живуть французькі фермери та мали змогу поспілкуватись і задати питання, що їх цікавили. Більше всього вразив процес роздавання кормів самохідним кормозмішувачем. Високопродуктивні корови потребують змішаний раціон з відносно великою долею концентрованих кормів. Для дієвої профілактики захворювань системи обміну речовин дуже важливо максимально бережне поводження із структурними компонентами корму. В самохідному кормозмішувачі SPV фірми «КУН» (KUHN) це послідовно реалізовано.
Основною метою візиту українських агрохолдингів було ознайомлення з головним заводом групи компаній «КУН», розміщеному в місті Саверн на північному-сході Франції. Гостям представили також продукцію інших заводів КУН.
Українські аграрії своїми очами побачили весь ланцюжок технологічного процесу виробництва машин торгової марки «КУН», починаючи від ливарного (основа надійності і якості будь-якого виробу) і закінчуючи фарбувальним та збиральним цехами.
Після захоплюючої екскурсії по заводу, група мала змогу побачити найкращий в
Європі, найсучасніший склад запасних частин, розташований поруч з головним заводом.
Гості познайомились з заводом MGM, де виробляється широкозахватна посівна та
сінозаготівельна техніка.

Поділитись: