Тваринництво

Міжнародний форум «Poultry Farming», м.Київ, вересень 2020

Поділитись:

Міжнародно-практичний форум POULTRY FARMING відбувся у новому форматі та знов зібрав кращих спеціалістів галузі й провідних фахівців індустрії.

Сьогодні звідусіль чуємо, що наш світ більше не буде таким, як раніше. Пандемія змінила наше життя і внесла корективи у бізнес. Хтось тимчасово зупиняє проєкти, скасовує заплановане розширення. Проте галузь птахівництва ні на мить не припиняє активно розвиватись і нарощувати свій потенціал. Цифрові технології бурхливо вриваються у нашу буденність, компанії адаптують виробництво під сучасні вимоги споживача, змінюються технологічні карти й технології.

У такі буремні часи важливо тримати руку на пульсі й бути в курсі ринкових подій та наукових проривів. Саме тому журнал «Наше Птахівництво» та компанія AGP Group попри тиск зовнішніх обставин, що виникли через COVID-19, продовжують успішну традицію щороку збирати на своїй площадці представників фермерських господарств, ветеринарних лікарів, провідних консультантів та кваліфікованих фахівців міжнародного рівня для підвищення обізнаності спеціалістів у галузі птахівництва та обміну досвіду серед учасників форуму.

Цього року Міжнародно-практичний форум POULTRY FARMING відбувся 3 вересня у м. Київ. Конференція проходила у новому, напівцифровому форматі. Відвідувачі могли слухати цікаві для них теми як наживо, так і у режимі онлайн-трансляції, де у прямому ефірі могли дискутувати і ставити запитання спікерам.

Програма форуму передбачала актуальні доповіді від провідних фахівців, а також дискусійну панель, де слухачі з доповідачами могли обговорити актуальні питання.

Багато уваги приділялося ефективності птахівничих компаній у сучасних реаліях, перспективам у найближчі декілька років. Спікери відповідали на запитання, яким має бути виробництво, щоб відповідати вимогам часу, якої продукції очікує споживач і яка користуватиметься у майбутньому попитом. Також на форумі говорили про підвищення конкурентоспроможності птахівничої й кормової продукції в Україні та за її межами; аналізували цифрові технології, які можуть бути корисними в керуванні виробничими процесами, та обговорювали ефективні рішення щодо оптимізації раціонів і вдосконалення вентиляційної системи. Представники провідних вітчизняних птахогосподарств ділилися досвідом виробництва продукції птахівництва без застосування антибіотиків.

Генеральним партнером заходу виступила компанія «Біохем». Офіційний партнер — Evonik. Ексклюзивними партнерами стали «Бушхофф», «Сій добро», «Інтермаг». Головний партнер — Завод «Потоки». Партнер з ветеринарії — «Берінгер». Інноваційний партнер — компанія «Реттенмайєр». Партнер з відгодівлі тварин — «Біомін». Партнер з освітлення приміщень — «Світлотек». Спеціальні партнери — «ВетАгро» і «Кантерс».

Поділитись: