Тваринництво

Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022, м.Львів

Поділитись:
Олексій Ситько, директор ТОВ «Біохем Україна». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Максим Грицай, регіональний директор із продажів у Kaesler Nutrition GmbH. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Андрій Оробчук, генеральний директор ТОВ «Сева Санте Анімаль Україна». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Євген Хайлов, експерт ринку, ТОВ «Інкуба». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Ольга Іващенко, канд. біол. наук, керівник відділу «Птахівництво», Laboratorios Hipra, S.A.. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Олександр Шеляг, провідний спеціаліст напряму біобезпеки, лікар ветеринарної медицини, ТОВ «Веллфарм». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Андрій Сергєєв, експерт ринку, незалежний консультант. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Оксана Слівінська, канд. вет. наук, незалежний консультант. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Михайло Коваль, директор ТОВ «Зінпро Україна». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Антон Водяник, керівник проєктів «Сій Добро». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Лівен Клархаут, лікар Ветеринарної Медицини, Huvepharma NV, Бельгія. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Мирон Проць, власник ПП «Гові». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Мирон Проць, власник ПП «Гові». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Ольга Мартиненко, Генеральний директор «Експертний центр «Біолайтс»». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Валерій Козій, головний лікар вет. медицини ФГ “Улар”. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Іван Конюховський, головний лікар вет. медицини ТОВ «ЛЕОКОМЕРЦ». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Вікторія Дичаковська, головний редактор журналу “Наше Птахівництво”. Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Сергій Горлач, співзасновник агропромислової групи «Пан Курчак». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022
Віктор Барило, технічний менеджер по роботі з клієнтами «Евонік Оперейшнс ГмбХ». Міжнародний форум POULTRY FARMING 2022

Міжнародний форум POULTRY FARMING зібрав найкращих представників галузі птахівництва, об’єднав спеціалістів і керівників галузі, а також компанії, що виробляють продукцію для птахівників

Дев’ятого грудня 2022 року у Львові компанія AGP Group та журнал «Наше Птахівництво» провели масштабний захід для птахівників — Міжнародний практичний форум. Учасниками форуму стали лікарі ветеринарної медицини, фахівці з годівлі, директори виробництв, керівники підприємств, а також спеціалісти, причетні до галузі птахівництва. Всього форум відвідало понад 280 учасників.

Війна додала птаховиробникам завдань і поставила перед ними чимало викликів. Проте незмінною лишається вимога розвиватись і бути ефективним. Міжнародний практичний форум уже багато років є ефективною платформою, де птахівники можуть отримати відповіді на свої запитання, дізнатися найсучаснішу інформацію в галузі виробництва птахівничої продукції, а також практичні поради від лідерів галузі.

У рамках заходу провідні фахівці-практики ділилися досвідом, застосувавши який, учасники конференції зможуть зменшити собівартість виробництва, покращити його показники та підвищити енергоефективність у птахівничих господарствах.

Значну увагу в темах доповідей приділяли розв’язанню практичних завдань і проблем, на які сьогодні наражаються птахівники в Україні.

На форумі обговорювали найактуальніші аспекти роботи птаховиробників в Україні. Висвітлювали тренди, що формуються на ринку, можливості та загрози, принесені війною, прогнозували шляхи розвитку галузі.

Захід відкрив Сергій Горлач, співзасновник агропромислової групи «Пан Курчак». Він розповів про стан і перспективи птахівничого ринку в Україні, говорив про пошук нових логістичних шляхів та контрактів, висвітлював антикризові заходи, здатні покращити ефективність птахівничих підприємств.

Більшу частину часу було присвячено доповідям технологічного характеру. Представники провідних птахівничих господарств ділилися своїм досвідом догляду за птицею, пропонували робочі схеми застосування дієвих засобів, критикували або ж радили різні ветеринарні чи кормові препарати, які вони використовували у своїх господарствах.

Валерій Козій, головний ветеринарний лікар ФГ «Улар», розповів про ефективні способи збереження корму для птиці, як уникнути зниження його поживності, а також порадив дієві методи профілактики мікотоксикозів у стаді.

Євген Хайлов, експерт ринку, розповів про причини й ознаки порушення мінерального обміну в птиці, а також запропонував способи усунення проблеми й покращення якості яєчної шкаралупи.

Обговорювали також ефективні методи й інструменти керування птахівництвом у сучасних умовах, доцільність і можливості, які дає наявність власного комбікормового заводу. Пропонували перевірені способи покращення засвоюваності корму; висвітлювали інновації у сфері вітамінних сумішей, які перетворюються на потужний інструмент у годівлі; говорили про розширення можливостей застосування комбікорму шляхом уведення певних ферментів у раціон.

Багато доповідей стосувалось оптимізації витрат у господарствах, а також зниження витрат на виробництво продукції. Андрій Сергєєв, незалежний консультант, поділився неоціненним досвідом забезпечення енергетичної безпеки господарства, а також способами покращення роботи вентиляції у пташниках і контролю її роботи.

Багато часу приділили обговоренню способів покращення ветеринарного обслуговування птиці. Розглядали особливості вакцинопрофілактики респіраторних захворювань птиці, способи захисту птиці від найнебезпечніших інфекційних захворювань, зокрема сальмонельозу і грипу птиці, рекомендували дієві способи дезінфекції.

Учасникам форуму було створено комфортні умови для спілкування, дискусій та обміну корисною інформацією.

Генеральними партнерами заходу виступили компанії «“Біохем Україна” — генеральний партнер зі здорової годівлі» та «“Сева Санте Анімаль Україна” — генеральний партнер з ветеринарії». Партнерами заходу були компанії «Евровет», «Альфа-Вет», Evonik, Kaesler, «Сій добро», «Хіпра Україна», «Зінпро Україна», «Веллфарм», «Експертний центр “Біолайтс”», Huvepharma.

Поділитись: