Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний Сад - 2015», м.Вінниця

Поділитись:

25-26 листопада у Вінниці AGP-Group та журнал «Садівництво по-українськи» провели міжнародний україно-польський форум «Інтенсивний сад – 2015». Подія зібрала понад чотири сотні учасників.

 

Під час форуму діяв виставковий зал та проходила практична конференція «Інтенсивний сад: удосконалюємо технологію».

Садівники, науковці та консультанти, а також представники комерційних компаній що пропонують садівничому ринку різноманітне обладнання, засоби захисту та садивний матеріал з’їхалися до Вінниці щоб обговорити актуальні питання сучасного інтенсивного садівництва.

Під час конференції із доповідями виступили українські та польські науковці й консультанти а також фахівці, що представляли комерційні компанії із України, Польщі та Бельгії.

У виступах доктора с.-г. наук із Інституту винограду і вина «Магарач» Олени Странішевської йшлося про принципи побудови ефективного захисту яблуневого, вишнево-черешневого та персиково-абрикосового садів. Консультант Євгеній Найченко розповідав учасникам конференції про успішний український досвід проріджування зав’язей яблуні. Кандидат с.-г. наук, директор Артеміського розсадника Євгеній Розсоха ділився досвідом застосування сучасних сортів і підщеп черешні в Україні. Петро Далаков, директор та засновник фермерського господарства Прайм-Фрут, що на Одещині, розповідав про досвід провадження інтенсивного саду персика та абрикосу в умовах Півдня України.

Мирослав Сітарек із Інституту садівництва у місті Скреневіце, що у Польщі, присвятив свої виступи черешні. Польський науковець радив, як добирати та поєднувати сорти і підщепи для інтенсивного саду черешні. Йшлося у його виступах і про агротехніку та формування дерев сучасного інтенсивного саду черешні.

Науковець із Познанського природничого університету Софія Зидлик радила як запобігати ґрунтовтомі у яблуневих садах, які закладено на місці попередніх насаджень яблуні. У ще одній доповіді науковець підняла низку засадничих питань щодо фертигації інтенсивного саду яблуні.

Професор Казимир Томала із Варшавського університету сільського господарства радив, як правильно гамувати ріст та підвищувати якість плодів яблуні. Ще один його виступ було присвячено зберіганню яблук в умовах динамічної контрольованої атмосфери.

 

Участь у роботі конференції взяли і партнери форуму.

Представник генерального партнеру форму – компанії Байєр Кроп Саєнс, кроп-менеджер з технологій захисту плодових культур Степан Логойда, виступив із доповіддю «Технологічні підходи в захисті зерняткових культур від хвороб і шкідників за рекомендаціями компанії «Байєр».

Представник офіційного партнера форуму – компанії «Сингента», технічний експерт зі спеціальних культур Володимир Воєводін, прочитав доповідь «Ефективна система захисту саду від шкідників і хвороб препаратами компанії «Сингента». 

Олександр Биковський, представник-консультант компанії «Агрісол» – партнера форуму з добрив, розповів про роль позакореневих підживлень у сучасному садівництві.

Олексій Битюков, кроп-менеджер зі спец культур компанії BASF – інноваційного партнера форуму, розповів про інновації компанії  у системах захисту плодових насаджень.

Про захист та якісний обробіток садів обприскувачами, що їх постачає компанія UVC – технічний партнер форуму, йшлося у виступі Дмитра Прилуки, менеджера компанії по роботі з ключовими клієнтами.

Представник спеціального партнера форуму – компанії Аріста ЛайфСайєнс, Микита Суворов, спеціаліст з питань добрив та біостимуляторів, свій виступ на конференції присвятив технології захисту плодового саду за рекомендаціями компанії.

Марніх Ван Прайєт, директор бельгійської компанії Inopower – партнера форуму з обладнання, знайомив учасників конференції із особливостями застосування у садах протиградових гармат.

Ексклюзивним партнером форуму стала компанія Іранга Груп.

Перед учасниками конференції також виступив представник польської компанії Chlodnie KA Павло Баранський. У його виступі йшлося про проектування та будівництво холодильників для динамічної контрольованої атмосфери й інших видів регульованого газового середовища. 

 

Організатори форуму вдячні всім учасникам події та запрошують їх до співпраці під час форуму Інтенсивний сад – 2016.

Поділитись: