Конференція «Птахівництво - 2015», м.Львів, березень 2015 року

Поділитись:

Якщо раніше вітчизняні птахівники сяк-так дбали про здешевлення й оптимізацію виробничих витрат, то нинішнього року ситуація змусить їх проявити свої професійні таланти по максимуму. Бізнес потребуватиме більшої уваги, адже працювати доведеться в умовах девальвації, відсутності вільних грошей, повної імпортозалежності та постійного зростання цін на потрібні для вирощування птиці ресурси.

 

Як позбутися непродуктивних витрат в інкубації? Як отримати більше яєць і м’яса, зменшивши при цьому затрати на виробництво одиниці продукції? Що робити в разі фальсифікації кормової сировини? Ці та багато інших, не менш важливих, питань було піднято на конференції «Птахівництво – 2015», яку 12 березня у Львові проводив журнал «Наше Птахівництво» й AGP Media. Генеральним спонсором заходу виступила компанія «Сева Санте Анімаль Україна». Допомагали в організації конференції провідні гравці галузі: «Текро» (партнер із годівлі), «ВетАгро» (ексклюзивний партнер), «ІНВЕЗА» (партнер із ветеринарії), «ЄвроВЕТ» (спеціальний партнер), «АгролайфКорм» (офіційний партнер) та «Лесаффр» (технологічний партнер).

 

Конференція зібрала майже 170 учасників, серед яких більшість становили лікарі ветеринарної медицини, спеціалісти з годівлі, технологи, керівники господарств, представники компаній-постачальників, науковці. Програма заходу складалася з виступів як теоретико-прогностичного характеру, так і суто практичних, що містили конкретні рекомендації.

 

Особливо хотілося б відзначити такі доповіді учасників:

 

  • «Профілактика інфекційних хвороб птиці», доповідач: Андрій Оробчук, ТОВ «Сева Санте Анімаль Юкрейн».
  • «Фальсифікація кормової сировини: проблеми та рішення», доповідач: Дмитро Григор’єв, ТОВ «Текро».
  • «Профілактика і зменшення витрат при стресових станах продуктивної птиці», доповідач: Дмитро Новаковський, компанія Industrial Veterinaria S.A. – INVESA.
  • «Як отримати більше яєць і м’яса, зменшивши при цьому затрати на виробництво одиниці продукції», доповідач: Світлана Лисенко, компанія «Лесаффр».
  • «Інфекційний бронхіт курей: особливості епізоотичного процесу та профілактика», доповідач:  Олена Семененко, компанія «ЄвроВет».
  • «Аналіз амінокислотного й вітамінного складу комбікормів і кормових добавок: рішення для лабораторії», доповідач: Микита Машовець, компанія «Люмекс».

 

Чималий інтерес в учасників конференції викликали виступи закордонних та вітчизняних спеціалістів:

 

  • «Хвороба Гамборо: значення вибору вакцинного штаму для вакцинації птиці», доповідач: Фернандо Лозано, доктор ветеринарної медицини, Франція.
  • «Вплив годівлі батьківського стада, умов зберігання та інкубації яєць на продуктивність потомства», доповідач: Пітер Сурай, професор Шотландського університету, Велика Британія.
  • «Правильні інгредієнти, дозування та відповідний час – три складових, що дозволяють позбутися непродуктивних витрат у птахівництві», доповідач: Антал Ван Акуолі, технічний консультант із птахівництва, Нідерланди.
  • «Оксидаційний стрес. Вплив на продуктивність і стан здоров’я птиці», доповідач: Кшистоф Ліпінскі, професор кафедри годівлі тварин та кормовиробництва, Вармінсько-Мазурський університет, Ольштин, Польща.
  • «Можливість контролю бактеріального фону птахофабрик тільки за рахунок застосування пробіотичних препаратів», доповідач: Олександр Мачуський, незалежний консультант.
  • «Ветеринарні проблеми, викликані технологічними порушеннями (годівля, строки посадки, кліматичні коливання, газообмін на підприємстві тощо)», доповідач: Олександр Лук, лікар ветеринарної медицини, ПАТ «Кожухівська птахофабрика».
  • «Як позбутися непродуктивних витрат в інкубації», доповідач: Наталія Прокудіна, канд. вет. наук, експерт з інкубації та ембріональної патології.

 

Редакція журналу «Наше Птахівництво» висловлює подяку всім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає високих приростів, гідних прибутків і задоволення від праці!

 

Поділитись: