День поля «НімАЦ - 2014», вересень 2014 року

Поділитись:

11 вересня 2014 року Німецький аграрний центр провів щорічний День поля “НімАЦ-2014”, який відбувся в с. Поташ, Маньківського району, Черкаської області. На традиційному Дні поля Німецький аграрний центр продемонстрував нові технологічні та технічні рішення для українських аграріїв.

 

Протягом останніх років у середині вересня Німецький аграрний центр (НімАЦ) спільно з Асоціацією подальшого розвитку сучасних сільськогосподарських методів і технологій в Україні (АМТУ) традиційно проводять День поля в селі Поташі, що на Черкащині, демонструючи нові сучасні технічні рішення німецьких виробників насіння, пестицидів, сільгосптехніки й інших аграрних продуктів. На кількох полях, що входять до орендованих центром, було розташовано великі майданчики для демонстрації сучасних технологій вирощування сільгоспкультур. Майже 1000 учасникам заходу з усієї України, зокрема аграрним спеціалістам, агрономам, інженерам і директорам сільгосппідприємств, викладачам сільськогосподарських навчальних закладів і студентам, продемонстрували сільськогосподарську техніку багатьох фірм як у статичному стані на виставці, так і під час роботи в полі.

А перед тим на відкритті цього заходу відбулася офіційна прес-конференція для засобів масової інформації, де були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Доктор Крістоф Вайль, директор центру Хайнріх Шюле, керівник АМТУ — доктор Вольфганг Фок, представники українського та німецького аграрних міністерств. Загальні тези їхніх виступів свідчили про подальші кроки на шляху поглиблення співпраці українських фермерів і німецьких виробників товарів і послуг для АПК. Крістоф Вайль наголосив, що потенціал українського сільського господарства дуже значний, і є всі підстави вважати, що він зростатиме й далі, навіть у таких складних умов, як нині, і Німеччина усіляко допомагатиме цьому.

Демонстрацію техніки виконали того дня Amazone, Claas, Horsch, Lemken та Vaderstad, що за майже ідеальних погодних умов показали ґрунтообробну та посівну техніку. Claas також продемонстрував можливості техніки для збирання зелених кормів — починаючи з косіння люцерни, ворушіння зеленої маси, її згрібання і закінчуючи підбиранням кормів і їхнім транспортуванням.
Для фахівців тваринницьких господарств Josera спільно з CLAAS демонстрували збирання кукурудзи на силос новим комбайном, а також можливість застосування консервантів для приготування силосу.

Holmer презентував потужний очищувач-навантажувач цукрових буряків. Машина демонструвала можливості збирання різних сортів цукрового буряка. Поряд із солодкими коренями на дослідному полі можна було побачити також кукурудзу, соняшник. картоплю та сою. Кожен відвідувач зміг взяти пару насіннєвих бульб додому. Для захисту дослідних посівів від хвороб і шкідників були влаштовані виставки хімічних препаратів кількох інших німецьких виробників.

По закінченні першої частини програми всі відвідувачі зустрілися за спільним обідом із прохолодним пивом. Гарний настрій забезпечив рок-гурт із Тернополя Los Colorados. Після обіду була проведення лотерея, де 50 щасливчиків повезли додому подарунки від фірм — членів АМТУ.

 

Поділитись: