Церемонія нагородження журналом The Ukrainian Farmer 100-та найпотужніших агропідприємств України. Фотозвіт

Поділитись:

18 квітня 2012 року, в приміщенні Національної філармонії України, журнал The Ukrainian Farmer провів нагородження 100-та найпотужніших аграрних підприємств нашої держави.

Відзначення нагородами представників сотні найбільших агрохолдингів країни проходило у рамках презентації спецвипуску журналу The Ukrainian Farmer – “Аграрна Еліта України”.

Агрохолдинги, представлені у виданні, орендують більше 3 млн. га землі та виробляють понад 50% сільськогосподарської продукції, вирощеної в Україні.

Довідка

Проект «Аграрна Еліта України» виходить щороку у квітні та є спецвипуском всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer, що входить до видавничого дому ТОВ «АГП Медіа».
ТОВ «АГП Медіа» працює на ринку з 2007 року та випускає 5 видань на сільськогосподарську тематику: The Ukrainian Farmer, «Наше Птахівництво», «Агромаркет», «Рейтинг аграрних підприємств України», «Плантатор», а також займається організацією тематичних конференцій та семінарів.

Придбати друкований спецвипуск Аграрна Еліта України, за квітень 2012 року, в якому знаходиться інформація по кожній зі 100-та найпотужніших аграрних підприємств України ви можете звернувшись в редакцію за тел.:(044) 287-88-30

AgroTimes.net

Поділитись: