Головне:

Виставка «Агрофест Запоріжжя»

на території аеродрому с. Широке, що неподалеку від м. Запоріжжя
Виставка «Агрофест Запоріжжя»

23-24 березня 2018 року під патронатом Запорізької ОДА на Запоріжжі вперше відбудеться перша спеціалізована виставка-конференція «Агрофест Запоріжжя».

 

Мета проекту – збільшити темпи розвитку АПК, сформувати комунікаційний майданчик для учасників аграрної галузі Запорізької області, потенційних внутрішніх та зовнішніх інвесторів, вивести на ринок нових учасників.

 

На території аеродрому с. Широке, що неподалеку від м. Запоріжжя, зустрінуться

 

  • виробники та постачальники сільськогосподарської техніки та аксесуарів,систем зрошення, зберігання, обладнання для переробки;
  • компанії-виробники посівного матеріалу,плодових і ягідних культур;
  • компанії-виробники та постачальники засобів захисту рослин і мінеральних добрив;
  • компанії-виробники кормів для тварин, птиці;
  • виробники та постачальники ветеринарних препаратів та засобів догляду для продуктивних видів тварин.

Ми також запрошуємо до участі фахівців з впровадження систем точного землеробства для освітлення тенденцій аграрного сектора з метою підвищення ефективності використання ресурсів. 

 

Форма фесту на відкритій площадці передбачає отримання гостями практичних знань, можливість прослухати виступи спікерів провідних виробників галузі, взяти участь у круглих столах, тест-драйвах сільськогосподарської техніки, отримати кваліфіковану допомогу перед початком сезону, а також насолодитись концертною програмою та смачно перекусити.

 

http://agrofest.org

 

Поділитись: