Виставка «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

м. Київ, вул. Салютна 2-б, ст.м. Нивки, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»
Виставка «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

У 2015 році виставка проходитиме в більш розширеному форматі та матиме назву «ІнтерАГРО Комплекс» 

 

Агропромисловий комплекс відіграє важливу роль в економіці нашої держави, адже від рівня розвитку його галузей та збалансованого функціонування в цілому залежить добробут населення країни. Розвитку агропромислового комплексу України також сприяє проведення загальновідомої міжнародної виставки «ІнтерАГРО», яка в цьому році проходитиме в більш розширеному форматі та матиме назву «ІнтерАГРО Комплекс».

 

В 2015 році увагу учасників та відвідувачів буде акцентовано на питаннях економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій на кожному етапі агропромислового виробництва.

 

«ІнтерАГРО Комплекс» – це сучасна міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу.

 

Минулого року в роботі десятої ювілейної виставки «ІнтерАГРО» брали участь 294 компанії з 13 країн світу: Австрії, Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Росії, Чехії, Тайваню, Туреччини, України, Франції, Швейцарії та Швеції, що вкотре підтвердило її статус найпрестижнішого дійства в галузі сільського господарства.

 

В цьому році на всіх чекатиме не менш насичений та професійний склад учасників виставки. На «ІнтерАГРО Комплекс» компанії представлять: сільськогосподарську техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну біоенергетику, обладнання для переробки аграрної  продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг. Виставка буде розміщена у трьох  павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

 

Головна особливість виставки – представлення новітніх аграрних технологій та комплексних рішень, впровадження яких дозволить розвивати аграрне господарство при наявних матеріально-технічних ресурсах, що дозволить досягти:

 

 • збільшення врожайності;
 • зменшення витрат на одиницю продукції;
 • високої якості продукції, відповідно до міжнародних стандартів.

 

Головний принцип організації проекту та його експозиції – наповнення інтелектуальним змістом комплексу технологічних рішень в усьому ланцюзі агропромислового виробництва від обробітку ґрунту до зберігання і переробки продукції.

 

Тематичні розділи виставки:

 

 • сільськогосподарська техніка та технології;
 • агропереробка;
 • альтернативна енергетика та біоенергетика;
 • інфраструктура агробізнесу.

 

Насичена бізнес-програма «ІнтерАГРО Комплекс» сформована відповідно до останніх актуальних тем та існуючих проблем в АПК. На виставці будуть проведені практичні бізнес-семінари, конференції, майстер-класи завдяки яким аграрії зможуть знайти рішення з нагальних питань тієї чи іншої сільськогосподарської тематики. Спікерами будуть виступати кращі фахівці України та світу, кожен з учасників заходу має можливість отримати корисні консультації та достовірну інформацію про стан та шляхи покращення сучасного аграрного ринку.

 

Серед яскравих подій виставки:

 

 • міжнародний аграрно-технологічний форум: «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки»;
 • конференція «Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології  Strip-till в різних агрокліматичних зонах України»;
 • майстер-класи з актуальних питань виробничої діяльності агропідприємств в рамках постійно діючої експозиції «Академія аграрного успіху»;
 • День Франції в Україні, в рамках якого відбудуться міжнародні семінари різної тематики, серед яких: «Формування стратегій реалізації аграрної продукції виробниками в Україні»;
 • конференція: «Ігри патріотів. Чого чекати агробізнесу у 2016 році– аналітика експертів».

 

Вперше в рамках міжнародної виставки «ІнтерАГРО Комплекс» буде організовано проект «Академія аграрного успіху».

 

«Академія аграрного успіху» ˗ це комплекс ідей та практичного досвіду у створенні високорентабельного сільськогосподарського підприємства замкненого циклу з високим коефіцієнтом переробки продукції рослинництва та тваринництва, розвиненою інфраструктурою та новітніми технологіями енергозбереження.

 

На експозиції буде продемонстровано складові технологічного ланцюга, використовуючи які підприємство може стати більш рентабельним:

 

 • прогресивні технології в рослинництві і тваринництві;
 • інноваційна техніка та обладнання;
 • засоби виробництва (насіннєвий матеріал, ЗЗР, агрохімія, ПММ, запасні частини, GPS, тощо);
 • поглиблена переробка продукції;
 • кваліфікований персонал;
 • енергоефективність.

 

Робота експозиції буде побудована на практичному досвіді успішних аграрних підприємств у вирішенні нагальних питань ведення бізнесу, здійснюватиметься обмін думками та ідеями.

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

Місце проведення: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», метро «Нивки», вул. Салютна, 2-Б, м. Київ

Інтернет-сторінка: www.complex.interagro.in.ua

 

Поділитись: