Виставка «EuroAGRO-2018»

м. Львів, вул. Щирецька, 36 (Виставковий центр Південний ЕКСПО)
Виставка «EuroAGRO-2018»

 22 – 24 листопада 2018 року на Львівщині відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

 

Традиційно у листопаді у Львові відбудеться III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018»,  яка є яскравим прикладом співпраці двох країн-організаторів  TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), які запрошують українські компанії до участі в Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» у Львові.

 

«EuroAGRO-2018»  – це подія, яка наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу.

 

Тематичними розділами цьогорічної експозиції будуть:  агротехніка (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін. Відтак, асортимент продукції, який представлений на виставці  дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва.

 

В рамках виставки традиційно буде представлена польська експозиція, а також запрошені компанії з таких країн: Угорщина, Білорусь, Молдова та Туреччина. Сприятливими факторами стали географічна близькість країн, інвестиційна зацікавленість в ринку та розширення напрямків співробітництва.

 

Крім цього, формується програма супутніх заходів з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі,де будуть відбуватися B2B-зустрічі, презентації та дискусії між представниками аграрного ринку різних країн.

 

«EuroAGRO-2018 »  – останні тренди, ще більше сенсу, ще більше користі і ще більше знайомств.

 

Місце проведення:

м. Львів, вул. Щирецька, 36 (Виставковий центр Південний ЕКСПО). 

 

http://www.galexpo.com.ua/agro/

Поділитись: