Виставка «EuroAGRO 2017»

м.Львів, вул. Щирецька, 36, Південний-ЕКСПО
Виставка «EuroAGRO 2017»

Вже вдруге на Львівщині з 28-30 листопада відбудеться міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO 2017, яка є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі і України) в агропромисловому секторі. Даний захід зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем: агротехніка, тепличне господарство, вирощування органічної продукції, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, біогазове обладнання, IT технології в управлінні АПК.

В рамках виставки буде можливість отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми в сільському господарстві, визначити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок, заключити договори на міжнародну співпрацю.

Міжнародна агропромислова виставка EuroAGRO 2017 відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту агропромислового розвитку, у тісній співпраці з бізнес партнером ТОВ «РСП «ШУВАР» та іншими численними профільними організаціями.

За підсумками минулорічного заходу, можемо стверджувати, що українсько-польська аграрна подія EUROAGRO виступає платформою знань та інновацій, які сьогодні можна впровадити аграрний сектор.

Отож, і Ви приєднуйтесь та використайте свій шанс отримати нові замовлення, знайти цікаві контакти, налагодити співпрацю з іноземними представниками аграрного ринку та обмінятися досвідом.

Дата проведення: 28-30 листопада 2017 р.
Місце проведення: Львів, вул. Щирецька, 36, Південний-ЕКСПО

За детальнішою інформацією звертайтесь:
(032) 297-06-28 / 0676758318 / [email protected]
http://www.galexpo.com.ua/agro/

 

Поділитись: