Виставка «АгроТехніка-2015»

м. Львів, вул. Стрийська, 199, Арена Львів
Виставка «АгроТехніка-2015»

4–6 березня 2015 року у Львові пройде VIII спеціалізована виставка «АгроТехніка-2015».

Основна мета проведення весняної виставки –  надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії. Агровиставка у Львові допоможе керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств розібратись в різноманітті сільгосптехніки, наочно оцінити пропозиції, проаналізувати можливості, співвідношення якості і ціни. Тому запрошуємо відвідати виставку всіх, хто бажає  купити трактор, міні-трактор, купити комбайн, а також зацікавлених проконсультуватись та отримати поради та рекомендації фахівців щодо індивідуального вибору сільськогосподарської техніки для потреб власного господарства.

 

Експозиція сільськогосподарської виставки «Агротехніка 2015»: сільгосптехніка – трактори,  міні-трактори, мотоблоки, культиватори, плуги, сівалки, косарки, обприскувачі, картоплесаджалки, причіпи, копачки, машини для очищення та сепарування зерна, зернометачі, запчастини, також будуть представлені засоби захисту рослин та  добрива, обладнання для тваринництва, для переробки біомаси, кормоподрібнювачі, кормозмішувачі,  насіння, саджанці, квіти, інша сільгосппродукція та сучасні проекти в сільському господарстві.

Цільова аудиторія: виставка «АгроТехніка» призначена для фахівців, виробників сільгосппродукції, представників фермерських господарств, сільгосппідприємств, агрофірм, торговельних організацій, підприємств харчової та переробної промисловості, а також власників дачних та присадибних ділянок. Відвідувачі виставки отримають сучасну  інформацію про стан сільськогосподарського ринку, ознайомляться з новими продуктами та технологіями, а також налагодять контакти, порівняють та об’єктивно оцінять пропозиції  аграрного комплексу.

 

Тематичні розділи виставки:

 

Сільськогосподарська техніка:

-трактори
-комбайни
-міні-трактори
-мотоблоки
-культиватори
-комплектуючі, запчастини
-обприскувачі
-картоплесаджалки
-плуги
-сівалки
-косарки
-копачки
-машини для очищення та сепарування зерна

Обладнання для тваринництва та переробки біомаси
Засоби захисту рослин
Добрива
Корми та вітамінно-мінеральні добавки
Сучасні технології та проекти у сільському господарстві
Насіння, саджанці, квіти та інша сільгосппродукція

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 199, Арена Львів

Організатор: виставкова компанія  ЕкспоЛьвів

Інтернет-сторінка: www.expolviv.ua

Поділитись: