Виставка «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»

м. Львів, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького
Виставка «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»

VII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2018» відбудеться у Львові 19-21 квітня 2018 року та буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів.

 

Серед ключових тем події – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

 

До участі в Агропорті у Львові буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.

 

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап пройде саме на Львівщині в третій день заходу (21 квітня).

  

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

 

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

 

Організатор: Консалтингова компанія “АВІАБРЕНД”

Контакти: (+38 057) 766-55-43

http://2018.agroport.ua/lviv

 

Поділитись: