Виставка «АгроЕкспо»

м.Кіровоград
Виставка «АгроЕкспо»
Виставка «АгроЕкспо»

З 2 по 4 жовтня 2014 року в місті Кіровограді буде проводитись національна агропромислова виставка «АгроЕкспо»

Метою виставки є демонстрація максимально можливої номенклатури техніки і продукції для агропромислового комплексу України.

Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо» – це:

• 74 200 м2 загальної площі;
• спеціально спроектована інфраструктура;
• польова демонстрація техніки;
• зручне розташування для учасників і відвідувачів.

 

 

Розширення виставкової площі, критий виставковий павільйон, полігон для демонстрації сільгосптехніки, демонстрація агротехнологій у форматі «дослідного поля» та нові тематичні розділи – саме такий формат «АгроЕкспо» готують організатори у 2014 році.

Виставка «АгроЕкспо», яка вперше пройшла в Кіровограді з 3-го по 5-те жовтня 2013 року, довела – формат, при якому учасники можуть представити, а відвідувачі побачити та оцінити максимум продукції для АПК – це саме те, що потрібно сучасному агробізнесу. Зацікавленість першою виставкою «АгроЕкспо» підтверджують її експозиції на площі в 36 000 квадратних метрів, 344 експонента, та більше  12 000 відвідувачів.

Враховуючи інтерес до виставки та прагнучи зробити її ще більш корисною і для учасників, і для відвідувачів,  організатори – Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки і обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» та Асоціація аграрних інженерів України, підготували чимало нововведень на 2014 рік.

 

Загальна виставкова площа комплексу «АгроЕкспо» збільшена до рекордних для національних галузевих форумів 47 000 м2, з яких 40 000 – це відкрита площа. При цьому організаторами було прийнято рішення про облаштування сучасного критого павільйону площею 7 000 м2. Комбінація відкритої та критої виставкових площ надасть учасникам ще більше можливостей для демонстрації своєї продукції.

Полігон для демонстраційного показу всіх видів сільгосптехніки під час проведення виставкових заходів розширено до 3-х гектарів. Таким чином, відвідувачі зможуть отримати максимально повну інформацію про техніку яка їх цікавить, наочно побачити результат її роботи в полі та зробити усвідомлений вибір оптимальних рішень для свого бізнесу.

Новинкою форуму «АгроЕкспо 2014» стане абсолютно новий для аграрних форумів формат  – технологічний полігон площею 60 гектарів, що включений до єдиної інфраструктури виставкового комплексу, та на якому вже цієї весни, провідні постачальники найсучасніших технологій вирощування зернових та олійних культур, посівного матеріалу та засобів захисту рослин, починають показові демонстрації технологій їх посіву, вирощування та  збору. Полігон буде працювати в повносезонному режимі, та в міжвиставковий період та стане майданчиком для проведення демонстрацій складових технологічних ланцюжків та науково-практичних семінарів для сільгоспвиробників.

Постачальниками технічних засобів для реалізації цього проекту, виступають відомі зарубіжні та вітчизняні компанії – виробники сільськогосподарської техніки.

Результати ретельного аналізу отриманих даних впроваджуваних технологій та повна лінійка технічних засобів, що брали участь у випробуваннях, будуть представлені на виставці «АгроЕкспо 2014».

Виставковий комплекс «АгроЕкспо» покликаний стати найбільшим в Україні та найсучаснішим центром впровадження та демонстрації новітніх аграрних технологій.

Замикаюча сезон аграрних робіт, виставка «АгроЕкспо» – це форум, на якому відвідувач може знайти все необхідне – від інформації до готових рішень для ведення аграрного бізнесу, а її широка тематика охоплює практично всі напрямки галузі:

  • Рослинництво. Техніка та технології;
  • Тваринництво. Техніка та технології;
  • Транспорт на спецтехніка в АПК;
  • Тара та пакування;
  • Будівництво в АПК;
  • Енергозабезпечення та альтернативна енергетика в АПК;
  • Екологія па переробка відходів;
  • Лісове господарство;
  • Присадибне господарство.

Крім того, в рамках «АгроЕкспо» пройдуть спеціалізовані заходи:  тематичні виставки та бізнес-форуми, що якнайкраще продемонструють весь спектр послуг, що надаються підприємствам галузі. А незрівняний національний колорит виставці надасть народний ярмарок.

І на останок, проведення у центрі України, в одному з найбільших сільськогосподарських регіонів країни,  робить виставку «АгроЕкспо» максимально доступною для відвідувачів з усіх регіонів України. Зручні під´їзні шляхи, широкі проїзди та паркувальний майданчик, розширений до 27 000 м2 зробить відвідування виставки комфортним.

У 2014 році організатори очікують більше 500 компаній-експонентів та планують значно розширити їх географію. Тож можна з упевненістю заявити: «АгроЕкспо» швидко розвивається і продовжує відкривати нові перспективи для аграрного бізнесу України.

 

 

Організатор конференції: ПрАТ «Піраміс», тел.  (0522) 35-83-62

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Мурманська, 8 

Поділитись: