Семінар «Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну банку»

м.Київ, готель «Козацький»
Семінар «Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну банку»

25 січня 2018 року в самому центрі Києва, в готелі «Козацький», інформаційна компанія «ПроАгро Груп» проведе семінар «Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну «банку». Актуальність такого заходу обумовлена помітним зростанням кількості елеваторів в Україні.

 

Аграрії зрозуміли, що в умовах високих цін на додаткову обробку, зберігання та відвантаження зерна на сторонніх елеваторах, ризики втрати якості при безграмотному його зберіганні і навіть можливі крадіжки при передачі на зберігання, вигідніше і надійніше побудувати свій власний елеватор. Його будівництво недешеве, але така інвестиція досить швидко окупається і дозволяє не хвилюватися за долю зібраного врожаю.

 

Дозволяє не хвилюватися тільки тоді, коли було обрано оптимальні параметри всіх елементів зернового елеватора, правильно проведено розрахунки та обладнання відповідає навантаженню й структурі зернових, що там зберігаються.

 

В результаті правильно підібране обладнання, технології будівництва і, зрозуміло, висока якість будівництва – запорука того, що елеватор не зруйнується та швидко себе окупить, зерно не буде пошкоджено, а приймання та відвантаження будуть проведені в строк.

 

В ході семінару-дискусії «Будуємо елеватор: як вибрати оптимальну банку» перед слухачами виступлять представники трьох українських компаній – авторитетні експерти в області проектування та будівництва об’єктів зернового господарства. Спікери розкажуть про основні особливості кращих, з їхньої точки зору, технологій будівництва елеваторів (зокрема, металевих силосів), подискутують про переваги та недоліки кожної з основних представлених в Україні технологій будівництва, обговорять методи підбору та оптимальні рішення щодо монтажу обладнання.

 

Слухачі семінару-дискусії отримають відповіді на головні питання з будівництва елеваторів: з чого почати і чим закінчити, з якими труднощами доведеться зіткнутися, як і яких помилок потрібно уникнути.

 

Друга частина семінару – це півторагодинна жива дискусія спікерів і всіх учасників, відповіді на питання та обговорення живих кейсів – вже побудованих об’єктів.

 

З програмою семінару та умовами участі можна ознайомитися за посиланням http://www.proagro.com.ua/events/silo2018/18743.html

 

Будемо раді бачити Вас серед гостей заходу!

 

З питань участі в роботі наших заходів, партнерських програм і розміщення реклами звертайтеся в інформаційну компанію “ПроАгро Груп”:

 

Поділитись: