Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Міжнародний практичний форум «POULTRY FARMING. Індиківництво»

м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6, Львівський будинок вчених

AGP Group та журнал «Наше Птахівництво» проведуть Міжнародний практичний форум

POULTRY FARMING. Індиківництво

травень 2020 року
м. Львів,
вул. Листопадового Чину, 6

Індиківництво в Україні все ще має потужний потенціал для розвитку й нарощення потужностей. Ніша й досі не заповнена, а попит на продукцію з кожним роком збільшується. Незважаючи на те, що платоспроможність нашого населення все ще є низькою, сьогодні дедалі більше з’являється споживачів, які готові платити за якісний продукт.

Сучасні виробники індиківничої продукції значною мірою залежать від економічних процесів, що відбуваються у країні. Висока вартість кормів, здороження енергоресурсів, ветеринарних препаратів і генетичного матеріалу, труднощі з реалізацією продукції та сертифікацією виробництва можуть суттєво уповільнити розвиток бізнесу, а то й припинити його. Непередбачуваними можуть бути збитки від інфекційних й інших хвороб, що час від часу виникають у господарствах. Щоб мінімізувати ці збитки та навіть уникнути їх, сучасний виробник птахівничої продукції має бути обізнаним щодо найпрогресивніших технологій у цій галузі. Він не зможе бути конкурентоздатним без сучасних знань і вмінь щодо профілактики й лікування найпоширеніших хвороб індиків, поліпшення конверсії корму та продуктивності птиці, забезпечення параметрів мікроклімату тощо.

Журнал «Наше Птахівництво» активно відстежувати світові тренди й дізнається, як поліпшити комерційні показники виробництва. Традиційно найбільш практичною та найсучаснішою інформацією ділитимемося на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming, що відбудеться у Львові.

Учасники форуму почують актуальну інформацію щодо впровадження сучасних технологій у вирощуванні індиків, дізнаються, як поліпшити економічні показники виробництва і як бути конкурентними на експортних ринках. На заході детально розглядатимуться такі теми:

  • як оптимізувати витрати на утримання стада;
  • успішні технології вирощування й утримання індиків;
  • господарство, вільне від бактеріальних ускладнень;
  • запобігання розвитку кокцидіозу;
  • способи підвищення заплідненості індичих яєць;
  • уникнути спалаху респіраторних інфекцій у стаді;
  • передбачити й не допустити патологію кістяка;
  • ефективні вакцинації на товарних стадах індиків.

Як завжди, програма заходу формується як із виступів теоретико-прогностичного характеру, так і з суто практичних рекомендацій найкращих фахівців галузі.

З питань участі звертайтесь до організаторів конференції

Для комерційних компаній:

Алла Миронова
моб.: +38 095-692-29-72,
тел.: +38 044-287-88-30
E-mail: [email protected]

Для представників сільськогосподарських підприємств:

Марина Прохватило
моб. +38 098-916-44-99,
тел. +38 044-287-88-30
E-mail: [email protected]

Поділитись: