Конгрес «Sugar World 2018»

м. Бровари, вул. Київська, 316, ТРЦ "Термінал"
Конгрес «Sugar World 2018»

ІІ Міжнародний конгрес для виробників та переробників цукрового буряку «Sugar World 2018» відбудеться 1 березня 2018 року у м. Бровари.

 

В рамках SugarWorld 2018 провідні світові експерти дадуть відповіді на найзатребуваніші питання вітчизняних виробників: як збільшити виробництво цукру І-ої категорії та правильно організувати контроль якості на виробництві, як збільшити тривалість виробничого циклу цукрового заводу та не втратити якісні показники сировини.

 

Окрім того, враховуючи гостру потребу виробників цукрових буряків в практичних аспектах технологій вирощування, цьогоріч, для них працюватиме окрема секція «Технологія виробництва цукрових буряків». Європейські фахівці поділяться досвідом в сфері вирощування сировини з максимальною урожайністю та цукристістю, а також, розкажуть як вирощувати цукровий буряк в умовах ризику – з урахуванням надзвичайної посухи та надмірних опадів.

 

Новинкою цього року стане панельна дискусія за участі провідних світових трейдерів та міжнародних організацій: ED&F Man, RCMA, Sucden, Louis Dreyfus, Rabobank, які розкажуть яке місце займає Україна на світовому ринку цукру та які перспективи відкриваються для вітчизняних виробників.

 

Окрім експертних презентацій та аналітичних оглядів на аграріїв чекають близько 50-ти виставкових стендів, де  учасники конгресу можуть ознайомитись з продукцією провідних вітчизняних та закордонних компаній, які представлятимуть: сучасні гібриди насіння цукрових буряків і засоби захисту рослин, обладнання для цукрових заводів та «розумні» технології, технічні рішення і техніку для збору та зберігання врожаю цукрового буряку.

 

Інтернет-сторінка:

http://sugarworld.org/sugarworld2018

 

Контакти:

[email protected]

Поділитись: