Конференція «Від нішевих культур до нішевих продуктів»

м. Київ, Дипломатична академія, вул.Велика Житомирська 2
Конференція «Від нішевих культур до нішевих продуктів»

Конференція «Від нішевих культур до нішевих продуктів» відбудеться 1 грудня 2017 року в м. Київ, Дипломатична академія, вул.Велика Житомирська 2.

Останнім часом нішеві культури приваблюють все більше малих та середніх фермерів: можна обійтися невеликими земельними ресурсами, можна швидко змінити спеціалізацію, є велика зацікавленість в отриманні максимальних доходів, нішевий бізнес не потребує значних інвестицій в організацію виробництва. Але на старті бізнесу кожний фермер ставить перед собою запитання: скільки грошей він має інвестувати, чи необхідна переробка, яка буде прибутковість, куди можна продати готову продукцію.

Ці та інші теми будуть головними на конференції «Нішеві культури та нішеві продукти», яка, під дахом Дипломатичної академії МЗС України, 1 грудня 2017 року збере понад 100 експертів галузі – фермерів, невеликих та середніх с/г виробників, а також компанії, зацікавлені у виробництві нішевих продуктів із доданою вартістю.

Основними доповідачами будуть: представник Міністерства аграрної політики та продовольства України, керівник Центру стратегічних досліджень АПК Сумського національного аграрного університету, представники посольств Індії, Кореї, Швеції в Україні, «Органік» бізнес-школа, Бізнес-група «Арніка», «Розсадник Лановенко», ГС “Українська асоціація садівництва та ягідництва”, “Vinaigrette” (Чехія), AltaSeeds в Україні, Асоціація часнику в Україні, “Чистий продукт”, ГС “Співтоваристо виробників і споживачів бобових України”, ТОВ «Грінтех», ГС «Асоціація розвитку льонарства і коноплярства України», ВГО “Українська горіхова асоціація”, ПП “Мнагор”.

 

 

Програма конференції

 

 

Організатор: ТОВ “Українські конференції” 

Телефон:

+38 050 865 42 66 
+38 050 192 17 42 

Поділитись: