Конференція «Українське грибівництво: погляд у майбутнє»

м. Київ, б.Вернадского, 36В
Конференція «Українське грибівництво: погляд у майбутнє»

Третя Міжнародна конференція «Українське грибівництво: погляд у майбутнє» відбудеться 6-7 червня в Києві.

 

Головна подія грибної галузі України – Конференція-виставка «Українське грибівництво» відбудеться 6-7 червня в київському готелі  Mercure Kyiv Congress.Проходить вона раз на два роки, раніше Інформаційна агенція УМДІС проводила її в 2014 і 2016 роках. Конференціязбирає близько 95% «українського гриба» – власників, керівників та технологів всіх великих і середніх грибних господарств України.

 

Конференція «Українське грибівництво» – це урочистий захід у форматі лекцій та семінарів по стану грибної галузі України та світу, технології вирощування шампіньйонів та гливи і перспективам розвитку грибівництва в Україні. Лекції читають міжнародні експерти п`ятьма мовами.

 

Паралельно в сусідньому залі компанії пропонують свої товари та послуги для грибної галузі: компост, міцелій, обладнання, тару та упаковку. Для грибовиробників виставка-конференція – це можливість в одному місці зустріти колег та знайти постачальників. Для виробників обладнання – познайомитися  з потенціальними клієнтами.

 

Цього разу конференція «Українське грибівництво: погляд у майбутнє» збере більше 350 учасників з 19 країн, в тому числі України, Польщі, Нідерландів, Росії, Грузії, Великобританії, Італії, Німеччини, Китаю.

 

Сайт конференції можнавідвідати за посиланням: 

http://umdis.org/conference/

 

Організатор заходу – Грибна Інформаційна агенція України УМДІС. Сайт агентства:

http://www.umdis.org.

 

Поставити запитання можна по телефону +380935690941 (Інна Устиловська,  PR-директор заходу).

Поділитись: