Конференція «Овочі та фрукти України-2017»

м. Київ, Броварський пр-т., 15, Міжнародний виставковий центр
Конференція «Овочі та фрукти України-2017»

Чотирнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху» відбудеться 5-7 грудня 2017 р. в Міжнародному виставковому центрі м. Київ, Броварський проспект 15.

 

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» анонсує початок реєстрації учасників найбільшої плодоовочевої події в Україні – чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху», яка традиційно відбудеться у триденному форматі у рамках єдиної в Україні виставки для професіоналів плодоовочевого бізнесу – Fresh Business Expo 2017.

 

Таким чином, 5-6 грудня відбудуться пленарні сесії у рамках тематичних форумів конференції, а 7 грудня буде присвячено сьомому щорічному торговому форуму, завдяки якому вітчизняні та закордонні постачальники свіжої плодоовочевої продукції проведуть прямі перемовини з більш ніж 25 роздрібними мережами України та провідними експортерами та імпортерами країни.

 

Організатори, як завжди, приготували безліч інформаційних новинок у рамках ділової програми події. Меседж даної конференції – «Об’єднання заради успіху» –підібраний не випадково. На думку провідних експертів плодоовочевого ринку та найбільш впливових гравців даного бізнесу, в Україні повинна працювати єдина та дійсно дієва плодоовочева асоціація.  Основні принципи нового об’єднання, переваги та функції будуть озвучені у ході роботи конференції «Овочі та фрукти України-2017». Варто відмітити що географія постачання української плодоовочевої продукції щорічно розширюється, що вказує на необхідність подібних подій в державі.

 

Ключові теми конференції:

 

 • Підсумки виробництва овочів та фруктів в Україні в 2017 р., прогноз цін на залишок сезону. Попередні очікування від сезону-2018/19.
 • Три роки російського ембарго – чи зумів український плодоовочевий бізнес жити по-новому?
 • Аналітика в плодоовочевому бізнесі. Як складати баланси, читати прогнози та відрізняти якісну інформацію від аматорської?
 • Хто і навіщо створює асоціації в плодоовочевому секторі України? Принципи та філософія об’єднання професіоналів.
 • Фінансування та грантова підтримка плодоовочевого бізнесу в Україні – відсутність державного субсидування не є перепоною.
 • Україна та Польща – плодоовочеві конкуренти чи партнери?
 • Психологія вітчизняного виробника: чому маржа в 300% є негативним фактором?
 • Добровільна сертифікація плодоовочевого виробництва в Україні – чи готові роздрібні мережі купувати продукцію дорожче?
 • Топ-10 органічних продуктів для експорту з України та топ-10 країн-імпортерів.
 • Портрет плодоовочевої агрономії в Україні – найпоширеніші шкідники та хвороби на овочах та фруктах і засоби захисту від них. Рейтинг виробників та дистриб’юторів ЗЗР.
 • Ринок FMCGв Україні – розвиток роздрібних мереж та перспективи споживчого ринку в Україні.
 • Рітейл та виробник. Як розпочати співробітництво і не втратити довіру після першої поставки та багато іншого.

Варто підкреслити, що вище перераховано менше половини очікуваних тем. При цьому попередньо можна заявити, що в рамках пленарних засідань будуть розглянуті всі актуальні питання плодоовочевого сектору України.

 

Ключові учасники конференції: представники 15-20 держав світу, усього близько 300 професіоналів плодоовочевого бізнесу. Приблизно 50 % учасників – виробники свіжої та переробленої продукції, 25 % – представники торгівлі та близько 20 % – постачальники МТР та обладнання, та також інші компанії які мають відношення до плодоовочевого сектору.

 

Основні організаційні моменти конференції:

 

 • Конференція поєднана з рітейл-центром та проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу.
 • Усі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів міста Києва та в самий зручний час для більшості плодоовочевих компаній.
 • Традиційно в рамках ділової програми будуть оголошені попередні плани виробництва плодоовочевої продукції у сезоні 2018/2019.
 • Котрий рік поспіль організатори не переглядають вартість участі для виробників плодоовочевої групи.
 • Спікерами конференції, як завжди, будуть визнані експерти галузі та практики плодоовочевого сектору держави, а також відомі міжнародні експерти.
 • Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрування учасникам конференції та торгового форуму.
 • До 15 жовтня діють максимальні знижки на реєстраційний внесок.
 • Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 24 листопада включно.

 

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявка на участь розміщені на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

 

З усіх питань відносно конференції будь ласка звертатися до оргкомітету:

+380 562 320795

моб: +380 96 5836323 – Євген Кузін

[email protected]

моб: +380 67 6343980 – Олександр Хорев

[email protected]

Поділитись: