Конференція «Міжнародна конференція з органічного ягідництва»

м.Київ, пр-т Героїв Сталінграду 10Д, «Гольф Клуб на Оболоні»
Конференція «Міжнародна конференція з органічного ягідництва»

26-27 квітня 2018 року в Києві відбудеться «Міжнародна конференція з органічного ягідництва»  

 

Є щонайменше 8 вагомих причин відвідати конференцію:

 

1. Це насправді буде подія №1 для ринку органічного ягідництва, бо на конференції збереться максимальна кількість гравців органічного ягідного ринку: виробники, агрофахівці, трейдери, переробники, фахівці ринку. Не можна пропустити нагоду поспілкуватися з колегами, профільними експертами та потенційними бізнес-партнерами. 

 

2. Програма Міжнародної конференції з органічного ягідництва розкриватиме найактуальніші теми ягідництва як такого. Цікаво і актуально буде не лише органічним виробникам, але й тим, хто займається конвенційним ягідництвом.

 

3. Тільки конкретика, тільки корисна практична інформація. Всі спікери — практики, справжні аси своєї галузі. Серед них агроконсультанти, фермери, представники компаній-покупців органічної ягідної продукції. Їхні доповіді будуть побудовані на основі досвіду, а не теоретичних знань. На живих прикладах ви дізнаєтеся про конкретні рішення нагальних проблем ягідної ферми!

 

4. Програма побудована таким чином, щоб у кожного зі спікерів було вдосталь часу не лише розкрити тему свого виступу, але й відповісти на запитання із залу. Тому у учасників буде нагода отримати консультацію експертів прямо під час конференції. До речі, ми запросили багато професіональних агроконсультантів у якості гостей конференції — саме для того, щоб учасники могли взяти для себе максимум як від виступів, так і від спілкування у кулуарах.  

 

5. Два дні конференції — дві головні теми ягідників. Перший день, 26 квітня, буде присвячений впровадженню ефективних агротехнологій на органічній ягідній фермі. Другий день, 27 квітня, розкриє гостре питання: як успішно продавати органічну ягідну продукцію в Україні та світі.

 

5. У числі спікерів конференції — три досвідчених фермери, власники органічних ягідних ферм із площею понад 20 гектарів. Всі вони мають досвід не лише вирощування, але й успішного збуту органічної ягоди, тому на власних прикладах розкажуть про все те, що цікавить ягідників на старті цього бізнесу.

 

6. Оскільки другий день конференції присвячений темі збуту, ми запросили всіх основних покупців органічної ягоди в Україні. Важливо розуміти: трейдери і переробники на конференцію їдуть не лише з метою розповісти про свої вимоги до продукції та умови співпраці. Вони, перш за все, сподіваються знайти надійних потенційних постачальників. Тому Міжнародна конференція з органічного ягідництва — це реальна можливість налагодити вигідні бізнес-контакти.

 

7. Конференція об’єднає рекордну кількість іноземних спікерів, експертів глобального органічного ягідного ринку. Оскільки органічне ягідництво в Україні тільки починає розвиватися, досвід інших країн має для нас велике значення. Це можливість вчитися на чужих помилках, а отже — заощадити час, гроші і зусилля.

 

8. Ви отримаєте цінні роздаткові матеріали: брошуру від FIBL «Вирощування кущистих ягід органічним методом» та базу контактів українських та міжнародних компаній, що купують органічні ягоди. Остання зібрана трьома організаціями: Organic Business School, «Органік стандарт» та Асоціації «Ягідництво України».

Конференція відбудеться за фінансової підтримки:

  •  Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).
  • Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Інтернет-сторінка події: 

http://organicbusiness.com.ua/ukrainian-organic-berries-great-international-conference  

Реєстрація та акредитація: 

https://bit.ly/2qoE45E  

[email protected]

(067) 103 9694, (050) 944 1242

Поділитись: