Конференція «Мільйон із гектара»

м. Київ, вул. Госпітальна 4, готель
Конференція «Мільйон із гектара»

Шановні представники аграрного ринку! Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з радістю повідомляє, що ми дійшли до першого невеликого ювілею національної конференції «Мільйон із гектара». Після вдалих подій у Львові, Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому п’ята національна конференція відбудеться 28 лютого у столиці нашої держави – м. Київ!

Конференція справді є подією, яка започатковує тренди розвитку нішевих сегментів аграрного ринку України та, зокрема, його плодоовочевого сектору. Під час ювілейної столичної конференції організатор події, проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», пропонує обговорити інвестиційні можливості саме в тих сегментах які, на наш погляд, будуть представляти ключові тренди ринку в Україні в найближчі роки.

Отже, 28 лютого 2019 р. пропонуємо звернути особливу увагу на такі напрямки, як вирощування і продажі спаржі, сушка нішевих культур та їх заморозка.

Ринок спаржі, за оцінками експертів, в найближче десятиліття буде демонструвати одні з найшвидших темпів зростання в Україні, особливо з точки зору експортних перспектив, адже сім країн із списку топ-10 найбільших імпортерів спаржі у світі знаходяться у Західній Європі. Експортний фокус буде актуальним і для сегментів сушки та заморозки нішевих культур. ЄС щорічно імпортує тільки сушених овочів на суму, більшу за $1 млрд., а найшвидші темпи зростання попиту можуть фіксуватися у зовсім незвичних сегментах сушених продуктів. Сегмент заморозки не є новим для України, проте і тут є досі нерозкриті можливості та ринки. Наприклад, сусідня Польща експортує заморожених овочів і фруктів на суму близько $800 млн, а Україна – поки що у 10 разів менше.

Окрім спаржі та заморозки до уваги делегатів події пропонуємо також наступні теми:

–          Фінансова і технічна підтримка дрібних фермерських господарств, фінансові проекти та земельне питання

–          Правильні стратегії для сегменту нішевих ягід – обліпиха, актинідія, суниця альпійська, кизил і т.д.

–          Мигдаль – новий акцент горіхового бізнесу України

–          Різноманітні підходи до сушки ягідних культур, лікарських трав, коренів рослин

–          Заморозка в плодоовочевому сегменті – нішеві напрямки та експортні можливості

–          Соки, джеми та інші перспективні напрямки переробки

–          Ринок меду в Україні та експортні перспективи

–          Кролівництво як бізнес для малих і середніх фермерських господарств

–          Аквакультура – вирощування креветок ваннамей

–          Зелений туризм та ін.

Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур), які бажають диверсифікувати своє виробництво.

www.fruit-inform.com

З питань участі в події звертайтеся до організаційного комітету у відділі маркетингу проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

Євген Кузін, моб.: +380 96 5836323; т/ф: +380 562 320795 (дод. 304);

[email protected]

Олександр Хорев, моб.: +380 67 6343980; т/ф: +380 562 320795 (дод. 300);

[email protected]  

Поділитись: