Конференція «Бобові культури. Нові ринки. нові можливості»

м.Київ, бульвар Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, готель Прем’єр Палас
Конференція «Бобові культури. Нові ринки. нові можливості»

Третя  Міжнародна Конференція «Бобові культури. Нові ринки. нові можливості»,  відбудеться 29 листопада 2018 року за адресою: м.Київ, готель Прем’єр Палас, бульвар Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29.

 

Сьогодні популярність бобових культур зростає  не тільки у світі, але і в Україні. До речі, у нас вже нікого не здивувати хумусом  і супом із сочевиці, який можна спробувати як вдома у колі сім’ї, так і в ресторані.

 

Важливість бобових підкреслюється тим фактом, що ФАО ООН обрала бобові в якості основних культур для забезпечення продовольчої безпеки у світі.

 

  • Бобові культури – поживні, багаті вітамінами та не містять глютену. Це важливе і ефективне джерело рослинного білка.
  • Бобові культури  цінна культура в сівозміні, яка насичує грунт азотом біогенного походження, відновлює і піднімає родючість грунтів, є добрим попередником для майбутніх врожаїв традиційних культур.
  • Бобові стійкі до впливу посухи, що сьогодні досить актуально в умовах мінливого клімату в Україні.

Все це робить їх безумовно цінною культурою у сьогоднішньому світі.

 

29 листопада 2018 року для детального аналізу світового ринку бобових, балансів виробництва і споживання, нюансів ринку Індії і перспектив нових ринків – ми запрошуємо Вас на Третю Міжнародну Конференцію «Бобові культури. Нові ринки. Нові можливості». 

 

Учасники Третьої Конференції візьмуть участь в дискусіях з питань переробки бобових, підготовки свіжих і охолоджених бобових, основними споживачами яких є економічно розвинені країни – ЄС, Великобританія, США, Ізраїль, Сінгапур та інші.

 

Минулий сезон ясно показав, що нам варто якісно аналізувати всі виклики світового ринку бобових. Тільки на цій основі українські виробники і експортери бобових культур мають шанс зайняти значну частку на світовому ринку.

 

Україна – бобова! Якщо перша міжнародна конференція української бобової асоціації зібрала в Україні 180 учасників, друга конференція – вже 270, то в цьому році ми очікуємо ще більшу кількість учасників.

 

Реєстраційна форма:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfuq2PHepEIaP4Qbt9lxgbq29qTpbLTKNN4ypjhvvsyuolnQ/viewform 

 

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:

тел.: + 380 (44) 331-31-67,  099 147 20 15

[email protected]

 

Поділитись: