Форум «Smart Agro Forum 2017»

Unit.City, м.Київ, вул. Дорогожицька,1
Форум «Smart Agro Forum 2017»

3-й SMART AGRO FORUM, форум інноваційних ідей та рішень в Агропромисловому секторі відбудеться 13 грудня 2017, в конференц-залі технопарку UNIT.City – UNIT.Core за адресою: Київ, вул. Дорогожицька,1.

 

SMART AGRO FORUM – набув широкого визнання в колах розробників і споживачів інноваційних продуктів і технологій для Агропромислового сектора, як еффективний і престижний тематичний захід.

SMART AGRO FORUM – збирає широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

У форумі приймуть участь провідні українські та європейські компанії, які працюють у сферах інформаційно-комунікаційних технологій, приладобудування та smart-комплексів.

Програма форуму буде розділена на тематичні блоки та одну панельну дискусію. Передбачені перерви на каву і обід, та networking-time,  де учасники форуму зможуть познайомитися і поспілкуватися між собою.

Участь у форумі – платна. Вартість квитка 2500 грн, при гуртових покупках діють знижки. 
Реєстрація на форум обов’язкова.

 

Найактуальніші питання, які будуть розглянуті на форумі:• Прискорення переходу іноваційних технологій з лабораторій і офісів на поля і підприємства.
• Інформування аграріїв про новітні IКT-технології та smart-комплекси.
• Обмін інформацією та неформальне спілкування розробників та споживачів з питань розробки та супровіду інновацій 

Для ознайомлення з більш детальною інформацією, тематикою та програмою форуму:

http://smartagroforum.com/

 

 

Контакти:

Інна Черняєва, координатор ІІІ-го Smart Agro Forum.
тел: +38 (063) 417-74-63, 096 080 80 15
e-mail: [email protected] 

Поділитись: