Міжнародний практичний форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці»

м. Львів
Міжнародний практичний форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці»

Міжнародний практичний форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» — визначна подія в Україні, яка відбудеться 19 червня у Львові.

Теплична індустрія сьогодні переживає період трансформування та випробування. Одна з причин цього — втрата значних масивів теплиць на Півдні. Почалася релокація та перезавантаження галузі на мирних територіях. Ринок перебудовується — і саме тому на ньому відкриваються серйозні можливості.

Значення овочів закритого ґрунту в економіці України дуже суттєве, можна, сказати, стратегічне. Адже сьогодні ще багато овочів імпортують, і українські виробники можуть з успіхом заміщувати цей імпорт.

У тепличному бізнесі можуть добре почуватися господарства різного рівня — і малі фермери, і середні компанії, і агрохолдинги. Крім того, теплиця є ефективним допоміжним бізнесом у структурі активного бізнесу. Саме тому інтерес до напряму закритого ґрунту сьогодні надзвичайний.

Як побудувати сучасний тепличний бізнес — стане головною темою Міжнародного практичного форуму «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці». Організаторами цієї масштабної події виступають журнал «Садівництво по-українськи» та портал AgroTimes.

На форум очікується велика кількість доповідачів — зокрема консультанти та експерти міжнародного рівня. Вони розкажуть слухачам форуму, як увійти в ринок тепличних овочів і заробляти там та бути успішними.

Спеціалісти високого рівня розкриють нюанси тепличних технологій — закладання конструкцій теплиць різного рівня (від плівкових до високотехнологічних і гідропоніки), зрошення та опалення, агротехніка вирощування овочів і фруктів у закритому ґрунті. Представники компаній B2B розкажуть про сучасні тунелі, розсаду, засоби живлення та захисту рослин. Експерти ринку й маркетингу нададуть повну картину попиту на продукцію закритого ґрунту і розкажуть, як її збувати.

Серед тем, що розгляне форум, також:

• сучасні агротехнології вирощування овочів

• як створити альтернативне опалення

• як отримати грант

• як успішно працювати з рітейлом.

Якщо виробляти щось якісне, у будь-якій сфері можна стати успішним, і в тепличному бізнесі сьогодні для цього є особливий потенціал.

Запрошуємо всіх зацікавлених представників агро — фермерів, овочівників, садівників, ягідників, представників багатопрофільних компаній, які планують розвивати напрям закритого ґрунту.

Контакти

СТАТИ ПАРТНЕРОМ ЗАХОДУ

Телефон: +38 096-879-69-70
E-mail: [email protected]

ВІДВІДАТИ ПОДІЮ

Телефон: +38 098-916-44-99
E-mail: [email protected]

Поділитись: