День поля «Бучачагрохлібпром»

Тернопільська обл., м. Бучач, вул. Галицька, 160
День поля «Бучачагрохлібпром»

Багато цікавого, нового та корисного обіцяють показати своїм гостям у ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на цьогорічному Дні поля, який відбудеться 12 червня. Зокрема, тут на практиці покажуть як теорія успішного господарювання реалізовується через практичні рішення у життя.

 

Святкове дійство обіцяє здивувати різноманіттям інформації у сфері передових технологій, сучасного насінництва, рослинництва, тваринництва, садівництва. Окрім постійних партнерів потужного підприємства Тернопільщини, участь у Дні поля традиційно візьмуть представники провідних сільськогосподарських фірм України та області, керівники компаній, що спеціалізуються на виробництві техніки для сільгоспгалузі та засобів захисту рослин, керівництво краю, а також відомі вітчизняні та іноземні науковці, які приїдуть на Бучаччину з метою обміну досвідом у аграрній сфері.

Крім того, на дослідно-демонстраційних полях господарства учасники Дня поля ознайомляться із новими сортами пшениці, ячменю, ріпаку й інших культур. Тут же можна буде отримати вичерпні консультації від селекціонерів і представників фірм-виробників щодо нюансів їх вирощування.

 

А ще, вже традиційно, гостям свята покажуть молодий диво-сад підприємства, який попри доволі молодий вік (3 роки) вже плодоносить. Тут розкажуть про застосування найновіших європейських технологій у садівництві та продемонструють грандіозні масштаби саду, який давно вже став гордістю не лише господарства, але й Тернопільщини.

 

– В першу чергу, День поля для ТзОВ «Бучачагрохлібпром» – це свято для аграріїв з усієї України, які цілий рік важко трудяться на землі, аби добитися максимального результату. До нас приїжджають поділитися досвідом, розповісти про новинки селекції чи технології – розповідає голова Наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Гадз. – Головна ціль нашого підприємства — виготовлення якісної продукції, яка буде конкурентоздатною як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Перед нами відкритий цілий світ, тож варто освоювати нові ринки збуту, працювати на благо нашої держави та піднімати економіку країни вже сьогодні.

 

Приїзд запрошених та реєстрація за адресою: насіннєвий завод ТзОВ «Бучачагрохлібпром», с. Підзамочок, Бучацький район, Тернопільська область. Телефон: 067-360-69-08.

 

 

Поділитись: