Елеватор

Ягідний кооператив «Агровесна-2011» хоче збудувати агроіндустріальний парк

Ягідний кооператив «Агровесна-2011» хоче збудувати агроіндустріальний парк

Ягідний кооператив «Агровесна-2011» планує побудувати в Київській області агроіндустріальний парк для охолодження, переробки й упаковки своєї продукції.

«Ми шукаємо інвестора не тільки з грошима, але і з технологіями для будівництва агроіндустріального парку, де буде охолодження, заморожування, упаковка, переробка плодово-ягідної продукції, – повідомив директор кооперативу Олександр Ткачук. – Інвестиції в такий парк оцінюються від $20 до 30 млн».
 
Зараз 12 компаній – членів кооперативу мають в управлінні 500 га землі. Вони вирощують лохину, смородину, малину, полуницю.

«У нас є гуртожитки для співробітників на 500 осіб, спільна техніка, обладнання, – додав керівник «Агровесни-2011». – Ми разом отримуємо консультації іноземних фахівців, разом купуємо засоби захисту рослин, упаковку, охолоджуємо ягоди, а також спільно їх реалізуємо».

Він уточнив, що підприємства, які стають учасниками кооперативу, спочатку інвестують у розвиток 1-5 млн грн.

«Цього року через весняні заморозки ми втратили близько 50% врожаю полуниці, 25% – малини і смородини. Середня врожайність ремонтантної полуниці становить 20-30 тонн/га, малини – 8-12 тонн/га, смородини – 3-8 тонн/га», – зазначив Олександр Ткачук.

«Агровесна-2011» планує розвивати експортний напрям, у зв’язку з чим проходить сертифікацію GlobalGAP.

Один з учасників кооперативу – ТОВ «ВЛТ Флора» – отримав сертифікат «Органік стандарт» і реалізує свою продукцію під ТМ Plantius.

«Ми продаємо ягоди на внутрішньому ринку, але плануємо працювати з ринком ЄС, – наголосив Олександр Ткачук. – Для цього нам потрібно побудувати більш сучасний холодильник», – наголосив Олександр Ткачук.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!