Елеватор

«ВИМАЛ» планує запустити завод з виробництва картопляного білка й органічних добрив

«ВИМАЛ» планує запустити завод з виробництва картопляного білка й органічних добрив

За рік у Чернігові приватне багатопрофільне підприємство (ПБП) «ВИМАЛ» збирається відкрити новий крохмальний завод потужністю 1440 тонн сирої картоплі на день.

Новий завод будують за технічної допомоги данської компанії SiccaDania. Підприємство  стане одним із найсучасніших виробництв картопляного крохмалю в Європі, пише Potatopro.

«Запуск нового заводу з переробки крохмалю покращить загальні доходи виробників картоплі в Україні більше, ніж удесятеро», – зазначив директор ПБП «ВИМАЛ» Сергій Самоненко.

На новому заводі діятимуть окремі гідроциклонні лінії для переробки крохмалю: одна – для великих, а інша – для невеликих гранул.

Також на підприємстві планується виготовляти фармацевтичний крохмаль та спеціальний крохмаль для виробництва дріжджів, розповів начальник відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт «ВИМАЛ» Євген Ребенок.

«Після запуску виробництва крохмалю в 2018 році, у 2020 році ми плануємо запустити завод, на якому відновлюватиметься білок з картопляного соку, вироблятимуться сухі картопляні волокна та рідкі органічні добрива», – повідомив засновник ПБП «ВИМАЛ» Віктор Лазар.

За його словами, технічний картопляний білок є високоліквідним білком для використання в кормах для тварин, а білковий харчовий продукт є чудовим інгредієнтом харчової промисловості.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!