Елеватор
Головне:
Елеватор

Віктор Кухарчук перейшов із «Мрії» до «Агротрейду»

Віктор Кухарчук перейшов із «Мрії» до «Агротрейду»

Колишній операційний директор агрохолдингу «Мрія» Віктор Кухарчук очолив агропромисловий департамент групи компаній «Агротрейд».

«Віктор Кухарчук 17 лютого 2017 року приступив до роботи на посаді директора агропромислового департаменту групи компаній «Агротрейд», – сказала директор фінансового департаменту «Агротрейду» Олена Ворона.

За її словами, до обов’язків директора агропромислового департаменту входить оперативне управління технологічними та виробничими процесами в галузі рослинництва.

Віктор Кухарчук працював операційним директором «Мрії» з 2015 року. До того він був иректором із виробництва в данській агропромисловій компанії Trigon Agri.

Довідка

«Агротрейд» – вертикально інтегрований холдинг. Займається виробництвом, переробкою, зберіганням і торгівлею сільгосппродукцією. До його складу входять 17 сільгосппідприємств, 12 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання 550 тис. тонн. Холдинг обробляє 65 тис. га сільськогосподарських угідь у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській і Харківській областях.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!