Елеватор
Головне:
Елеватор

Урожайність олійних культур в ІМК показала високий результат

Урожайність олійних культур в ІМК показала високий результат

ІМК завершила збирання сої та соняшнику, врожайність яких цього року значно перевищила середню врожайність по Україні, повідомляють у компанії.

Зокрема, ІМК зібрала з 11 тис. га понад 25 тис. тонн сої при середній урожайності 2,3 тонн/га, що на 28% перевищує середню врожайність культури в країні.

Урожайність соняшнику в ІМК у поточному році склала 2,9 тонн/га, що є одним із найвищих показників за всі роки господарської діяльності компанії, і на 53% перевищує середній показник врожайності по Україні. Із площі в 24 тис. га під було зібрано понад 70 тис. тонн культури.

Таких результатів компанії вдалось досягнути завдяки своєчасному виконанню всіх закладених у технологічну  карту операцій та використанню сучасних агротехнологій, серед яких – сівба високоякісного насіння іноземної селекції, повноцінна система живлення та застосування оригінальних засобів захисту рослин, зазначив директор ІМК Олександр Вержиховський.

Також ІМК вже закінчила сівбу озимої пшениці під врожай 2018 року. Цього року зернову було посіяно на площі 12,7 тис. га. 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали