Елеватор

«Укрпромінвест-Агро» розвиватиме насіннєвий напрямок

«Укрпромінвест-Агро» розвиватиме насіннєвий напрямок

Виробничі підрозділи «Укрпромінвест-Агро» успішно завершили жнива ранніх зернових, зібравши 274 тис. тонн збіжжя з 42 тис. га, повідомили у компанії.

Середня врожайність озимої пшениці цього року склала 7,25 т/га (на 35,5 тис. га), ярого ячменю – 6,27 т/га (на 5,2 тис. га), ярої пшениці – 6,1 т/га (на 1,3 тис. га).

Найкращі показники врожайності озимої пшениці продемонстрували відділення «Колос» та «Клембівка», що входять до складу Продовольчої компанії «Поділля». Врожайність озимої пшениці на їх полях сягнула 8 т/га.

Лідером з урожайності ярого ячменю із показником 7т/га стало відділення «Кунянське» Продовольчої компанії «Зоря Поділля».

Не менш успішним цього року є і результат жнив гороху, якого на площі 1 тис. га зібрано 4,533 тис. тонн. Для компанії це був перший досвід вирощування гороху у таких масштабах.

Зважаючи на досягнуті показники врожайності, в «Укрпромінвест-Агро» вирішили розвивати насіннєвий напрямок: вирощувати та реалізувати на вітчизняному ринку високопродуктивне насіння власного виробництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!