Елеватор

«Укрлендфармінг» і «Авангард» ведуть вибіркові перемовини щодо реструктуризації євробондів

«Укрлендфармінг» і «Авангард» ведуть вибіркові перемовини щодо реструктуризації євробондів

Агрохолдинги «Укрлендфармінг» і «Авангард» ведуть переговори з деякими власниками їх єврооблігацій про умови реструктуризації цінних паперів.

Про це повідомила інвесткомпанія «Конкорд Капітал» із посиланням на звіт агентства Reorg Research.

За її даними, обидві пропозиції передбачають списання 50% номінальної вартості цінних паперів за станом на кінець 2016 року, яка в тому числі включає капіталізовані відсотки.

Крім цього, «Укрлендфармінг» пропонує продовжити термін обігу євробондів до 2027 року з амортизаційним механізмом. Погашення здійснюватиметься в період із 2022 по 2027 роки. Пропонується також знизити процентну ставку по цінних паперах до 2,5% річних.

Згідно з пропозицією «Укрлендфармінга», через рік після зниження співвідношення його чистого боргу до EBITDA нижче трох компанія випустить для власників цінних паперів додатковий транш єврооблігацій на $54 млн (10% номінальної вартості за станом на кінець 2016 року) з терміном обігу п’ять років і ставкою купона 5% річних.

Своєю чергою пропозиція «Авангарду» передбачає амортизацію цінних паперів у період з 2023 по 2027 роки, поступове підвищення процентної ставки з 3% у 2017-2019 роках до 4% – у 2020-2021 роках і 5% – у 2022-2027 роках.

Крім того, через рік після того, як співвідношення чистого боргу до EBITDA «Авангарду» знизиться нижче трьох, компанія випустить для власників цінних паперів додатковий транш єврооблігацій на $22 млн (10% номінальної вартості за станом на кінець 2016 року) з терміном обігу п’ять років і ставкою купона 5% річних.

Водночас один із власників євробондів «Укрлендфармінга» й «Авангарду», який побажав залишитися неназваним, повідомив, що структура, яка виступає довірителем (трасті. –  ІФ) по цінних паперах, не повідомлена про відповідні переговори.

«Після мого звернення до трасті він повідомив про відсутність відомостей щодо будь-яких переговорів щодо реструктуризації. Трасті має намір звернутися до емітентів за роз’ясненням ситуації», – сказав він.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!