Елеватор
Головне:
Елеватор

«Українська біржа» розширить торгівлю ф'ючерсними контрактами на зерно

«Українська біржа» розширить торгівлю ф'ючерсними контрактами на зерно

«Українська біржа» планує перейти до другого етапу торгівлі ф’ючерсними контрактами на зерно, ціною яких буде ціна на умовах CPT Одеса, а поставки здійснюватимуться з пулу елеваторів.

«Ми напрацювали цю специфікацію, сподіваюся, що на тижні підемо з нею до регулятора і будемо відстоювати свою позицію», – повідомив голова правління «Української біржі» Олег Ткаченко.

За його словами, на першому етапі на початку серпня цього року біржа у співпраці з Держрезервом запустила торги ф’ючерсними контрактами на зерно, але прив’язані до конкретного елеватору.

«Ми перевірили модель, як вона працює – угода була укладена, пройшли розрахунки: продавець отримав гроші, а покупець – зерно. І ми перейшли до наступного кроку – запуск інструменту, у якого буде єдина ціна, але не на одному елеваторі, а на умовах CPT Одеса, а поставка може відбуватися на одному з пулу елеваторів, який буде допущений до торгів», – пояснив голова правління біржі.

Він уточнив, що виконання контракту не обов’язково в Одесі, а ціна буде обчислюватися за формулою – з премією або дисконтом в залежності від елеватора і логістичних витрат.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали