Елеватор

У 2019 році Syngenta в Україні поширить страхову програму «МетеоЗахист» на західні регіони

У 2019 році Syngenta в Україні поширить страхову програму «МетеоЗахист» на західні регіони

Компанія Syngenta в Україні у сезоні-2019 розширить програму індексного страхування «МетеоЗахист», розроблену у партнерстві зі страховою компанією PZU, і зробить її  доступною для аграріїв західних областей.

Про це повідомив керівник напряму «Захист від агрономічних ризиків у Східній Європі»   Syngenta Роман Хрипко.  

У сезоні-2019 аграрії отримають ще й додаткову опцію зі страхування – погодний індекс від ризику надлишкових опадів у період збирання врожаю. Ця опція буде найбільш актуальною для фермерів західного і північного регіонів, наголосили в компанії.

Також Syngenta розробила нову цифрову онлайн-платформу для програми «МетеоЗахист», якою можна користуватися з будь-якого пристрою. Окрім основного функціоналу, тепер є можливість використовувати додаткові інструменти, зокрема, перегляд прогнозу погоди від акредитованого постачальника погодних даних MeteoBlue з професійними порадами і рекомендаціями щодо застосування аграрних рішень. Нова платформа також дозволить автоматизувати взаємини з дистриб’юторами і страховими партнерами.

У 2018 році в Україні застраховано 1,4 млн га посівних площ, за даними аналітичного дослідження «Ринок агрострахування України в 2018 андертайтинговому році», проведеного IFC та Мінагрополітики. З них 420 тис. га (30%) – через програму «МетеоЗахист».

Програма індексного страхування «МетеоЗахист» розроблена компанією Syngenta та її глобальними і локальними партнерами. Пілотний проект  був запущений у 2016 році у трьох регіонах для двох культур. Цього року програма була доступною в 14 регіонах для семи культур (озима та яра пшениця, озимий та ярий ячмінь, кукурудза, соняшник, соя).

Всього програма індексного страхування від Syngenta покриває в світі близько 2 млн га угідь.

Довідка

У центрі механізму програми «МетеоЗахист»  знаходиться індекс – спеціальний показник, що характеризує вплив інтенсивності певного ризику на врожайність культури. Граничне значення цього показника характеризує настання страхового випадку і відповідає критичній втраті врожайності для сільгоспвиробника, котра визначається ще під час розробки страхового продукту.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!