Елеватор

Trigon Agri залучив 2 млн євро кредиту

Trigon Agri залучив 2 млн євро кредиту

Данська агрокомпанія Trigon Agri з активами в Україні, РФ і Естонії уклала угоду про залучення річної кредитної лінії граничним обсягом 20 млн шведських крон (близько 2,1 млн євро).

Як повідомляється на сайті компанії, кредитором виступає група акціонерів Trigon Agri, яка володіє в цілому 23,85% акцій. Угоду від їх імені підписала компанія голови ради директорів Trigon Agri ‒ Maderna Corporate Services AB (Швеція).

Процентна ставка по кредиту ‒ 12% річних, яка нараховується на суму залучених коштів. Крім того, Trigon Agri необхідно сплатити організаторам збір ‒ 1% граничного обсягу кредиту та комісію в сумі 2% граничного обсягу кредиту, яка виплачуватиметься частинами, щоквартально.

Таким чином Trigon Agri має намір профінансувати майбутні видатки бізнесу в Естонії ‒ з березня по серпень 2017 року.

Раніше компанія фінансувала зазначені витрати за рахунок авансових платежів за поставки ріпаку, які, однак, пов’язані зі значними комерційними ризиками.

До того ж фінансування витрат зарубіжних активів ускладнене валютним регулюванням України, зазначає Trigon Agri. Проаналізувавши різні варіанти фінансування, компанія вирішила залучити кредитну лінію.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!