Елеватор

«ТІС-Зерно» розширює пропускну здатність терміналу до 15 млн тонн на рік

«ТІС-Зерно» розширює пропускну здатність терміналу до 15 млн тонн на рік

Проектна потужність терміналу «ТІС-Зерно» збільшилася на 4 млн тонн – до 10 млн тонн зерна на рік. Обсяги одноразового зберігання збільшилися на третину – до 460 тис. тонн. Утричі збільшилися потужності з доробки зерна – до 180 тонн на годину.  Майже вдвічі зріс щодобовий прийом автопоїздів – до 1 тис., пише видання «Порти України».

Крім того, введено в дію ще одну зерносушарку потужністю 120 тонн на годину. На площі 5 га побудовано накопичувальний майданчик для прийому 800 автомобілів. Повністю оновлена одна з трьох станцій розвантаження машин, яка здатна одночасно розвантажувати чотири вантажівки з причепами. Управління терміналом повністю автоматизовано.

У планах – наступний етап розширення річної пропускної здатності до 15 млн тонн, що перетворить термінал «ТІС-Зерно» на найпотужніший у Європі. Наразі завершується другий етап автоматизації терміналу.

Серед подальших планів розвитку «ТІС-Зерна» – створення двох силосних полів на 140 і 100 тис. тонн одноразового зберігання. Всього планується вийти на обсяг зберігання до 700 тис. тонн. Зазначається, що це будуть силоси малого діаметра, кожен – обсягом до 8 тис. тонн зерна.

Також компанія вже почала будівництво ще одного причалу довжиною 310 м з глибинами до 16 м. Для цих робіт термінали «ТІС» і компанія «Федкомінвест» створили СП «ТІС-Гідротехніка», яке зараз готує палі для початку робіт. В Україні це буде другий глибоководний причал для навантаження зерна.

УкрАгроКонсалт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!