Елеватор

Standard&Poor's підтвердив рейтинг «Кернела» після придбання УАІ

Standard&Poor's  підтвердив рейтинг «Кернела» після придбання УАІ

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s (S&P) підтвердило довгостроковий корпоративний рейтинг «В» аграрній групі «Кернел» після купівлі нею агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції» (УАІ) прогноз за рейтингом «стабільний».

Як повідомляється в прес-релізі S&P агентство також підтвердило рейтинг «В» випуску п’ятирічних євробондів «Кернел» на $500 млн.

«Підтвердження рейтингу відображає головним чином, що показники кредитоспроможності «Кернела» після придбання УАІ не змінилися порівняно з прогнозами S&P, зазначеними в січневому рейтингу компанії», – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що придбання УАІ дозволить «Кернелу» значно знизити залежність від сторонньої сировини.

«Зазначена покупка перетворила «Кернел» на найбільшого оператора земельного банку в Україні. Оскільки бізнес-модель компанії вертикально інтегрована, ми впевнені, після розширення земельного банку на 192 тис. га до понад 605 тис. га група отримає синергію витрат, яку ми ще врахували в нашій оцінці», – наголошує  S&P.

Агентство також припускає, що зазначена угода дозволить групі дещо згладити сезонність виробництва, притаманну її процесам переробки. Більше того, збільшення потужностей зі зберігання сільгоспкультур дозволить «Кернелу» розширити логістичну територіальну мережу.

У той же час S&P ще не оцінювало, яким чином зміниться конкурентна позиція групи.

Угода з купівлі УАИ також підвищить схильність “Кернел” ризику країн. Зазначений фактор, однак, нівелюється тим, що обидва суб’єкти успішно пройшли найбільшу економічну та фінансову кризу в Україні за останнє десятиліття.

Одночасно рейтингове агентство відкликало рейтинги УАІ.
 
Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!