Елеватор

«Слов’янська хохлушка» планує до 2019 року збільшити поголів’я курей до 1 млн

«Слов’янська хохлушка» планує до 2019 року збільшити поголів’я курей до 1 млн

ТОВ «Слов’янська хохлушка» (Донецька область) найближчим часом планує ввести в експлуатацію третій корпус, де утримуватиме 85 тис. голів птиці.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів головний ветеринарний лікар компанії Михайло Назаренко.

За його словами, наразі загальне поголів’я «Слов’янської хохлушки» налічує 170 тис. курей. А до 2019 року компанія планує збільшити його до 1 млн.

«Вирощуватимемо птицю повний цикл, до 560 діб із подальшим здаванням на м’ясокомбінат, тому що забійного цеху поки що не маємо», ‒ уточнив Михайло Назаренко.

Добовий молодняк кросу ломан білий господарство завозить з племптахорепродуктора ІІ порядку «Полтавська птахофабрика». Першу партію курчат посадили наприкінці квітня 2017 року. Птицю вирощують у п’ятиярусних клітках.

«Слов’янська хохлушка», як зазначив її головний ветлікар, також планує провести реконструкцію ще двох корпусів і збільшити поголів’я курей-несучок.

Крім того, компанія збирається розробити та впровадити міжнародні системи якості й контролю HАССP та ISO.

Довідка

ТОВ «Слов’янська хохлушка» утворене в 2016 року на базі колишнього тваринницького відгодівельного комплексу шахти ім. Засядька. Перед початком бойових дій на Донбасі тут планували вирощувати індиків, але з початком війни проект згорнули. Новий власник підприємства вирішив вирощувати курей-несучок.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!