Елеватор

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортних українських товарів до КНР

Потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортних українських товарів до КНР

Складські та холодильні потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами при експортуванні продовольчих та промислових товарів з України до КНР.

Про таку попередню домовленість йшлося під час офіційного візиту представників Державного агентства резерву України до корпорації «Чженжоу Інтернешнл Хаб», головний офіс якої знаходиться у місті  Чженчжоу провінції Хенань, повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

За його словами, під час візиту обговорювалося налагодження двостороннього співробітництва щодо експорту українських товарів до Китаю. Сторони вже обговорили й практичні кроки реалізації попередніх домовленостей, зокрема, підготовку Меморандуму про співпрацю.

«Китай дуже зацікавлений в експорті товарів з України, ‒ зазначив голова Держрезерву. ‒ Особливо при цьому китайська сторона відзначає асортимент та якість української продукції. Тут Держрезерв стає першою державною офіційною інстанцією, котра розпочинає активні кроки в цьому напрямку. Ми фактично відкриваємо «Новий Шовковий шлях» з України до Китаю та стаємо надійним партнером у великому логістичному ланцюгу».

Китайська сторона готова надати рекомендації та допомогу щодо питань модернізації та реконструкції складських та холодильних приміщень підприємств Держрезерву.

Українська делегація, до якої входили керівники ДО «Комбінат «Дніпро», держпідприємств «Златодар» та «Хлібна база № 76», також мала зустріч із заступником мера провінції Хенань Ші Жанйонгом, який зацікавлений у співпраці з Україною.

Представники «Чженжоу Інтернешнл Хаб» висловили бажання відвідати Україну й  ознайомитися з роботою Держрезерву.

Довідка

«Чженжоу Інтернешнл Хаб» є дочірньою компанією Корпорації матеріалів та ресурсів ‒ державної організації, своєрідного прототипу українського Держрезерву у найбільшій провінції Китаю з населенням 100 млн чоловік. Чотири роки тому компанія відкрила «Новий Шовковий шлях», який проходив у тому числі й територіями країн ‒ найближчих сусідів України, хоча Україна на той час  до переліку країн не ввійшла. Нині Китай активно вивчає питання включення України до маршруту для поставок українських товарів у країну.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!