Елеватор

«НІБУЛОН» у 2016/17 МР відправив на експорт 4,65 млн тонн зерна

«НІБУЛОН» у 2016/17 МР відправив на експорт 4,65 млн тонн зерна

У 2016/17 маркетинговому році група компаній «НІБУЛОН» експортувала 4,65 млн тонн сільгосппродукції. Це – один із найкращих експортних показників для компанії. Більші обсяги вдалося експортувати лише у 2009/10 МР та у 2015/16 МР.

Про це повідомила прес-служба «НІБУЛОНу».

У рейтингу українських експортерів компанія посідає перше місце.   

Її географія експорту зернових  та  олійних  культур  охоплює основні ринки світу: країни Африки, Близького  Сходу,  Європи, Південно-Східної Азії, Китаю та Індії.

«НІБУЛОН» успішно відвантажив українську кукурудзу до Йорданії, попит на яку до цього був майже відсутнім через ризики з якості та потужну конкуренцію з боку США, Аргентини та Бразилії.

Також компанії вдалося побудувати торговельні відносини з виробниками біоетанолу в країнах Європи та налагодити прямі поставки кукурудзи на заводи з виробництва «зеленого» палива.

Наприкінці 2016/17 МР компанія відвантажила близько 70 тис. тонн кукурудзи до Кенії. Збільшуються обсяги торгівлі з Китаєм та постійно покращується культура виробництва задля забезпечення виконання жорстких фітосанітарних вимог країни щодо якості та стану експортованої продукції.

Крім цього, «НІБУЛОН» виграв певні обсяги поставок ячменю в тендері Зернової асоціації Саудівської Аравії та вже відвантажує зернову.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!