Елеватор
Головне:
Елеватор

Науково-дослідна станція «Сингенти» в Україні вивчатиме селекційний матеріал соняшнику й кукурудзи

Науково-дослідна станція «Сингенти» в Україні вивчатиме селекційний матеріал соняшнику й кукурудзи

У селі Чумаківське Дніпропетровської області відкрилася науково-дослідна станція компанії «Сингента». Разом з Інститутом захисту насіння, розташованим поруч, вони є  єдиним комплексом з новітніх розробок, інновацій і досліджень «Сингенти».

Метою роботи станції є дослідження селекційного матеріалу кукурудзи й соняшнику та отримання нових ранніх гібридів з високим потенціалом, виведених для кліматичних умов України, повідомили в УКАБ.

Сума інвестицій у R&D станцію склала  приблизно $1 млн.

Щорічно тут тестуватимуться десятки тисяч нових ліній і гібридів. На станції діятиме нова сучасна лабораторія з вивчення стійкості нового селекційного матеріалу соняшнику до нових рас вовчка. Крім цього, лабораторія оснащена експрес-аналізаторами вмісту олії та олеїнової кислоти NMR Spinlock.

«Відкриття науково-селекційного центру кукурудзи та соняшнику стало логічним продовженням нашої роботи по виведенню на ринок найкращого посівного матеріалу з найвищим потенціалом, районованого відповідно під потреби даного регіону», ‒ зазначив, керівник відділу селекційних розсадників та виробництва експериментального насіння в країнах СНД компанії «Сингента» в Україні Артем Білий.

Для роботи станції було придбано обладнання для молекулярного аналізу тканин, лічильники насіння, машини для цифрового визначення маси тисячі насінин, очисні машини, селекційні молотарки.

Також станція повністю укомплектована сучасною сільськогосподарською технікою від провідних світових і вітчизняних брендів: тракторами, сівалками, обприскувачем, ґрунтообробною технікою, електросушаркою.  

«Сингента» бажає розвивати інновації в дослідницькій  діяльності в Україні та інтегрувати їх у глобальну наукову платформу компанії, ‒ заявив, голова території СНД компанії «Сингента» Гаель Хілі. ‒ Виведення нової речовини чи нового гібриду на ринок коштує більше $100 млн, на це може піти більше 10 років. Ми оптимістично дивимось у майбутнє та інтенсивно інвестуємо у наукові розробки».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали