Елеватор

Наступного року МХП планує збільшити експорт на 10%

Наступного року МХП планує збільшити експорт на 10%

Обсяги виробництва м’яса птиці агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт» (МХП) у 2017 році можуть збільшитися на 2-3% порівняно з 2016 роком, повідомила фінансовий директор компанії Вікторія Капелюшна.

«Ми збільшимо наші обсяги виробництва на 2-3%, експортні продажі збільшимо на 10%», – зазначила вона під час телефонної конференції з інвесторами.

За її словами, цього року МХП збільшить експорт на 40% – до 190 тис. тонн.

Вікторія Капелюшна підкреслила, що зараз світові ціни на курятину є найнижчими за останні 10 років.

Так, експортні ціни компанії за дев’ять місяців 2016 року склали $1,23/кг, ціни на внутрішньому ринку – $1,1/кг. При цьому ціна на зерно на внутрішньому ринку в результаті відшкодування експортного ПДВ зросла на 20%.

«Ми продовжуємо очікувати, що ціни на внутрішньому ринку почнуть потроху зростати. Ціни на внутрішньому ринку в жовтні на курятину не змінилися порівняно з вереснем», – повідомила фінансовий директор МХП.

У 2016 році МХП розраховує отримати показник маржі EBITDA на рівні 32-33%, а в наступному році зберегти його на такому ж рівні.

«Наші інвестиції в 2017 році складуть $150-160 млн, з яких інвестиції на підтримку основних засобів – $50 млн», – додала Вікторія Капелюшна.

Інвестиції на поточний рік складуть близько $100-110 млн.

Довідка

«Миронівський хлібопродукт» є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!