Елеватор

На Яготинському маслозаводі облаштують високотехнологічний склад

На Яготинському маслозаводі облаштують високотехнологічний склад

На Яготинському маслозаводі і заводі з виробництва продукції ТМ «Яготинське для дітей» планується розширити потужності.

Про це повідомив Сергій Вовченко, голова спостережної ради групи компаній «Молочний альянс», до якої входять згадані підприємства.

«Цього року в Яготині завершуємо проект із високотехнологічного складу, – зазначив він. – Будівельну частину зробили до нового року, зараз обладнаємо його засобами автоматизації процесів, складування і відвантаження – мова йде про логістичні процеси. Це багатомільйонні інвестиції. На Яготині цього року встановимо нову холодильну камеру для масла».

За словами Сергія Вовченка, площу заводу «Яготинське для дітей» планують збільшити на 30%. «Ми збільшуємо площу заводу, перш за все, для поліпшення логістики», – уточнив він.

«Маємо наміри встановити ще одну ультрафільтраційну установку та додаткову фасувальну лінію для «ложкових» йогуртів, на якій ми зможемо виробляти до 8 тонн продукції на добу. Технічна потужність зросте на 15%», – зазначив голова спостережної ради.

Цей проект група компаній планує завершити в ІІІ кварталі поточного року.

«Ми припинили випускати молоко в скляних пляшках – воно дороге у виробництві. Замість цього запустили минулого року ще одну пакувальну лінію – тепер у нас є молоко і вершки по 200 г, – розповів Сергій Вовченко. – Цього року ми ставимо нову лінію, яку замовили в Ізраїлі, під ТМ «Хопси» під «ложкові» йогурти і десерти. Вона обійдеться нам в $1 млн із монтажем».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!