На Вінничині до кінця року відкриють завод із виробництва рідких добрив
Агрохімічна компанія Grossdorf (Черкаси) відкриє в середині грудня завод із виробництва рідких добрив КАС поблизу Хмільника у Вінницькій області.
Потужність підприємства – 70 тис. тонн на рік, обсяг зберігання – 3 тис. тонн, повідомили в прес-службі компанії.
До кінця року потужності Grossdorf із виробництва КАС сягнуть 480 тис. тонн, зазначив комерційний директор компанії Сергій Рубан.
Протягом останнього року стратегія Grossdorf дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз планують побудувати заводи в основних регіонах, які мають значну потребу в добривах. Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить в цьому році.
За словами Сергія Рубана, компанія рухається в регіони, де «Укрзалізниця» має труднощі з доставкою товару.
«Ми самі будуємо наші заводи і самі їх експлуатуємо. Крім насосів, все обладнання українського виробництва», – додав комерційний директор.
«У 2019 році заплановано відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактованих добрив, – уточнили в компанії. – Загальна виробнича потужність компанії в Україні до кінця 2019 року становитиме 700-800 тис. тонн рідких і 200-250 тис. тонн компактованих добрив».
«Ми розуміємо, що найближчі два роки ПАТ” Укрзалізниця “буде мати проблеми із забезпеченням рухомого складу, нових цистерн і тепловозів. Законопроект про приватну тязі був провалений у Верховній Раді, тому питання реформування цього державного монополіста знову відкладений.
Сьогодні група компаній оперує парком зі 150 цистерн для перевезення рідких добрив.
Grossdorf продовжує диверсифікувати канали поставок сировини. Переважно його імпортують з Узбекистану, але є домовленості про регулярні поставки з Литви, Білорусі, Казахстану, країн Близького Сходу, Африки, а також Туркменістану.
Довідка
Grossdorf займається виробництвом, імпортом, транспортуванням добрив, а також наданням послуг щодо внесення безводного аміаку. Головна спеціалізація компанії – постачання основних добрив для точного землеробства.
Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 480 тис. тонн на рік. Компанія оцінює свою частку на українському ринку КАС у 15%. Обсяг виробництва компактованих добрив – близько 60 тис. тонн на рік.
Додати коментар