Елеватор

На Тернопільщині відкриють другу чергу потужного фруктосховища

На Тернопільщині відкриють другу чергу потужного фруктосховища

На потужностях фермерського господарства «Гадз», що у с. Трибухівці (Тернопільська обл.), триває тестування другої черги холодильного комплексу для зберігання фруктів.

Про це повідомив керівник підприємства Петро Гадз.

«На сьогодні відбуваються тестування та випробовування другої черги холодильного комплексу. Це найсучасніше обладнання провідних виробників світу. Після повного введення в експлуатацію у цій частині сховища можна буде зберігати 7 тис. тонн високоякісних фруктів, вирощених в наших садах», — зазначив він.

Ще торік було введено в експлуатацію першу чергу фруктосховища на 3,5 тис. тонн. Тобто на сьогодні загальна потужність комплексу становить 10,5 тис. тонн.

«Для будівництва комплексу ми досягли домовленостей із залучення інвестицій із двома фінансовими установами — «Кредобанк» і «Райффайзенбанк». На сьогодні загальна сума інвестиції сягає 130 млн грн. Окрім холодильних приміщень ми будуємо та вводимо в експлуатацію переробні лінії», — повідомив він.

Довідка

Фермерське господарство «Гадз» — це майже 800 га фруктових садів, понад 1000 робочих місць і надходження в державний і місцеві бюджети.

Kurkul.com

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!