Елеватор

На Львівщині знову працює Угерський спиртовий завод

На Львівщині знову працює Угерський спиртовий завод

У селі Угерсько Львівської області відновив роботу державний Угерський спиртовий завод. На підприємстві вироблятимуть спиртовмісну продукцію технічного та побутового призначення та іншу хімічну продукцію.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

На відновленому підприємстві виготовлятимуть органічний розріджувач для лаків, фарб і розчинників «РОЛФ», який використовується в друкарському виробництві; компонент антидетонаційної добавки для бензинів «КДА», який використовується нафтопереробними компаніями для виробництва компоненту добавки до бензинів, а також засіб проти обмерзання «ЗИМА-У», який використовується як омивач скла.

Потужність підприємства із виробництва етилового ректифікованого спирту – 2,2 тис. дал на добу.

При цьому для виробництва використовують вітчизняну сировину.

Підприємство перероблятиме крохмалевмісну сировину, зокрема, зерно, яку постачають сільгоспвиробники Львівщини та Волині.

Також на заводі додатково закупили обладнання для випуску вологого концентрату зернової барди з відходу виробництва – барди зернової на корм для худоби.

За словами керівників Угерського спиртового заводу, найближчим часом його продукцію реалізовуватимуть в Україні, хоча триває робота щодо підписання договорів на експорт.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!