Елеватор

«Мрія» не пристала на жодну з пропозицій щодо продажу свого бізнесу

«Мрія» не пристала на жодну з пропозицій щодо продажу свого бізнесу

Агрохолдинг «Мрія» відхилилв усі пропозиції щодо придбання всього або частини його бізнесу і активів. Таке рішення компанія ухвалила після консультацій з комітетами кредиторів, посилаючись на ряд причин, у тому числі у зв’язку з структурою пропозицій.

Про це повідомила прес-служба «Мрії».

Зазначається, що попередні індикативні пропозиції щодо придбання, ініційовані відправниками, компанія отримала в грудні 2016 року.

Водночас «Мрія», за погодженнями з комітетами кредиторів, дозволить ініціаторам пропозицій на їхній розсуд провести додатково аудит. Після його завершення учасники можуть переглянути або відмовитися від своїх пропозицій.

В агрохолдингу наголосили, що, незалежно від отриманих пропозицій, «Мрія» продовжує реалізацію стратегічного та операційного плану, розробленого спільно з кредиторами та, як і раніше, має намір завершити реструктуризацію в найближчі місяці.

Нагадаємо, у серпні 2014 «Мрія» не змогла розрахуватися з кредиторами за поточними зобов’язаннями і оголосила дефолт. Сукупна заборгованість агрохолдингу з урахуванням гарантій і поручительств, наданих «Мрією» компаніям, афілійованим із сім’єю Гут, на момент оголошення дефолту становила $1,3 млрд.

З лютого 2015 року контроль над активами «Мрії» перейшов до її кредиторів – переважно європейських і американських інвесторів, які ухвалили рішення зберегти агрохолдинг.

На початку лютого 2015 року був призначений новий менеджмент «Мрії», а у вересні 2016 року комітети кредиторів і бондхолдерів агрохолдингу погодили умови реструктуризації боргового портфелю компанії, який на сьогодні складає $1,1 млрд.

Як повідомлялося раніше, аграрна група «Кернел» серед потенційних угод розглядає також активи агрохолдингу «Мрія».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!