Елеватор
Головне:
Елеватор

KSG Agro планує продати у 2017 році на 30% більше свиней

KSG Agro планує продати у 2017 році на 30% більше свиней

Агрохолдинг KSG Agro планує в цьому році наростити обсяг продажів свиней на 30% порівняно з 2016 роком  – до 108-120 тис. голів.

Відповідно до прес-релізу холдингу, в 2017 році заплановано збільшити середню реалізацію живих свиней порівняно з 2016 роком – з 6,4 тис. голів на місяць до 9-10 тис. голів.

«Ми продовжуємо фокусуватися на напрямку, де у нас – найбільші конкурентні переваги. Згідно зі стратегією розвитку нашого агрохолдингу, це – свинарство, де обсяг заявок покупців у нас вдвічі перевищує наші виробничі можливості», – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За його словами, пріоритет розвитку свинарства в цьому році агрохолдинг підкріплює інвестиціями в модернізацію свинокомплексу, зокрема, корпусів з утримання свиноматок і відгодівлі поросят.

«Плануємо примножити свої конкурентні переваги у свинарському напрямку, в тому числі поступово збільшуючи експорт живих свиней до Грузії, – уточнив Сергій Касьянов. – У довгостроковій перспективі плануємо збільшити поголів’я вдвічі».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали